ערוץ המוזיקה הרוסי TNT MUSIC הסיר קשת שהופיעה בקליפ של להקת הקייפופ "סבנטין", זאת בשל חשש שמא הדבר יפר את חוק "התעמולה ההומוסקסואלית" שחל במדינה. הקליפ לשיר "God Of Music" שודר בתוכנית המוקדשת כולה לקייפופ, אך במקום הקשת בענן הופיעו לפתע ובאופן סימבולי עננים אפורים. 

בשנת 2013 נחקק ברוסיה החוק הידוע לשמצה, האוסר על הצגה או הפצת מידע על הקהילה הגאה בקרב קטינים. בדצמבר האחרון הרחיב המשטר הרוסי בחסות הנשיא ולדימיר פוטין את החוק, כך שהוא אוסר כל אזכור של הקהילה הגאה בתקשורת וברשתות החברתיות. 

כעת נדמה כי בחירת הערוץ לחתוך מהקליפ את הקשת בענן נובעת בעקבות קנסות גבוהים שקיבלה בעבר על הפרת חוק "התעמולה ההומוסקסואלית" כתוצאה משידור קליפים שנוצרו בחו"ל. ביולי האחרון, לדוגמה, נקנסה במיליון רובל (כ-10,000 דולר) חברת Fonbet TV, חברת האם של TNT MUSIC, על הפצת "תעמולה הומוסקסואלית", לאחר ששידרה את הקליפ לשיר Summer Really Hurt U של הזמרת הפינית אלמה. אותו ערוץ בדיוק צפוי גם לקנס של עד 16 מיליון רובל (כ-174 אלף דולר), על ארבעה אישומים נוספים של הפצת "תעמולה הומוסקסואלית" בקרב קטינים, כך על פי דיווח של "מוסקבה טיימס".