האגודה למען הלהט"ב מינתה רכז נפגעים עבור משפחות החללים, הנרצחים והפצועים מהקהילה הגאה, במטרה להעניק להם ליווי הכולל סיוע רגשי, משפטי, סוציאלי ומיצוי זכויות ייעודי לקהילה הגאה. הסיוע יינתן למשפחות החללים על ידי עובד סוציאלי ייעודי, לצד רכזי הקהילה הגאה ברשויות המקומיות או העובד הסוציאלי הייעודי ברשות המקומית. 

עד כה הותרו לפרסום שמותיהם של ארבעה חללים ונרצחים חברי הקהילה הגאה, אם כי ישנם עוד רבים אחרים שלא ניתן לפרסם את שמם, בין אם בגלל שהיו בארון ובין לפי בקשת המשפחה. חברי וחברות הקהילה הגאה שאיבדו את חייהם במלחמה ושמם הותר לפרסום הם סרן במילואים שגיא גולן ז"ל, שנפל בקרב על קיבוץ בארי שבוע לפני שהיה אמור להתחתן עם בן זוגו עומר. 

דניאל כהן ז"ל, מדריכה בהוסטל נאות אביב, ועד טוויטו ז"ל, שפית ופיינליסטית התוכנית "המטבח המנצח MKR", נרצחו שתיהן במסיבה ברעים. אלון טולדנו ז"ל, פעיל ומתנדב בארגון הלהט"ב הדתי "חברותא" נרצח גם הוא, בעת שהיה בדרכו לבית הכנסת בשדרות. 

"בימים הקשים האלו, בהם אנחנו חווים אבידות קשות של חברי וחברות הקהילה שלנו שנפלו בקרבות או נרצחו והלב נשבר כל פעם מחדש, הקהילה שלנו כאן כדי להיות שם עבור כל משפחה", מסר רן שלהבי, מנכ"ל האגודה למען הלהט"ב. "נלווה את המשפחות והקרובים כדי לוודא שאף אחר לא נשאר לבד, זאת האחריות שלנו כקהילה". 

במידה ואתם מכירים משפחה או חברים המעוניינים בסיוע האגודה בעקבות אובדן אהוביהם, ניתן לפנות לאגודה למען הלהט"ב כאן 
או בטלפון: ‪052‑7954216