הלבשה תחתונה לגברים היא תחום די מצומצם. כלומר, זה הרושם שמתקבל בכניסה לסניפים של רשתות הביגוד הארציות (או משיטוט בסופר מרקט, אם אתם הטיפוס שמעדיף לקנות תחתוני דלתא בצבא חאקי מהמדף ליד מקרר הנקניקים). אבל לא עוד. ברחבי העולם צצים אתרים ורשתות שרוצים לשנות את האופן בו גברים מתלבשים, וקוראים להם לאמץ מאפיינים נשיים מסורתיים גם באזורים הכי גבריים בגוף שלהם.

לכבוד הולנטיינ'ס הממשמש ובא, לכבוד הרצון להרגיש חתיכים גם מתחת לעשר השכבות שאתם נאלצים עכשיו ללבוש על בסיס יומי, לכבוד זה שיום ראשון הוא יום קשה לכולנו ולכבוד זה שהגיע הזמן שתעיפו מבט במגירת התחתונים שלכם ותזרקו בערך חצי ממנה – הנה כמה הצעות הגשה חדשות ומקוריות לחבילה שלכם. ניתן ללחוץ על התמונות ולהגיע לדפי הרכישה באתרים היעודיים. על לא דבר.

מחטב

תחתונים לגברים
מחטב

לא, כי אף פעם לא הכנסתם את הבטן בחוף, במלתחות או באוהל בצבא. אנחנו אוהבים אתכם כמו שאתם, אבל אם קים קרדשיאן היא אחד מאייקוני האופנה שלכם, אולי תרצו את המחטב לגברים, שכנראה לא יעניק לכם גזרת שעון חול, אבל למה בכלל שתרצו להיראות כמו שעון?

סט תחרה

תחתונים לגברים
גופיית תחרה

אחת המוסכמות המשונות בתחום ההלבשה היא החלוקה הקפדנית לבדים נשיים וגבריים. כשחושבים על זה, אין שום דבר נשי במהותו בתחרה, ותכל'ס, אין סיבה שלא תלבשו אותה, מעבר לזה שנראה שהיא קצת מגרדת. אז לאמיצים והמזיעים ביניכם - סט תחתוני הטנגה והגופיה יאוורר את כל המקומות הנכונים, ואף יעשה זאת בסטייל.

סופר חוטיני מתחרה

תחתונים לגברים
חוטיני תחרה

לא ברור לאן תלבשו את ה...אנחנו רוצים להגיד תחתונים, אבל הבגד הזה נראה יותר כמו שקיק ששדון יחביא בו מטבעות זהב. אז אם אתם רוצים, ובכן, להחביא את מטבעות הזהב שלכם במינימום כיסוי ומקסימום יוקרה - זה הפתרון עבורכם.

תחתוני בריף תחרה

תחתונים לגברים
בריף תחרה

נאלצנו לגזור את התמונה במיקום אסטרטגי מחשש לעיניכם התמימות, אבל האמינו לנו, התחתונים האלה לא מצניעים שום דבר. לעומת זאת, הם כן מהווים שילוב מושלם של האלמנטים הגבריים והנשיים שציינו קודם - גזרה גברית מסורתית ובד שכאמור, נחשב לנשי. מכל המוצרים שסקרנו כאן, יתכן ואלה הפרקטיים ביותר, ולבישה שלהם יכולה אפילו להיחשב לאקט חתרני. כל הכבוד לכם!

בגד ים שלם

תחתונים לגברים
בגד ים

הלוואי שהיו לנו התעוזה והכתפיים ללבוש כתפיות ספגטי, אבל לא, אלוהים חנן אותנו בגוף שמתאים לבּושה, הסתרה והתחבאות מאחורי שכבות טקסטיל. אם אתם דווקא נתברכתם בגוף שיכול לשאת לייקרה בחן, אין שום סיבה שלא תאמצו את בגד הים הזה. מצד אחד, הוא וינטג'י, כי הוא נראה קצת כמו בגדי הים שלבשו בראשית המאה ה-20, ומצד שני - קלטו את הדוגמה היפהפיה הזו! הלאה הדיכוטומיה שמכתיבה לכם ללבוש בגדי ים עם איורי דקלים שמגיעים לכם עד הברכיים.

טייטס סאטן

תחתונים לגברים
טייטס סאטן

עוד קורבן למגפת ההפרדה בין הבדים הגבריים והנשיים הוא בד הסאטן, שאם היתה לנו החירות - היינו מתעטפים בו מבוקר עד ערב כמו בסט מצעֵי יוקרה. מכנסי הטייטס האלה, בוורוד או בגוונים אחרים, יהפכו כל יציאה סטנדרטית לסידורים לליטוף שלא נגמר מהמותניים ומטה.

גופיית עור

תחתונים לגברים
גופיית עור

חובבי לבוש פטיש? מאמינים שצמוד יותר פירושו טוב יותר? סתם אוהבים גופיות שיגרמו לכם להיראות כאילו יצאתם עכשיו מהבריכה? גופיית העור הזו ורסטילית למדי, ותזריק מנה נכבדת של שובבות גם לתלבושות היותר סולידיות שלכם. השוס האמיתי: היא בכלל לא עושיה עור, ולכן תשמח גם את חבריכם פוקדי הדאנג'ן וגם את אלה שההרצה של גרי יורובסקי היא דף הבית שלהם.