אתר הדייטינג MissTravel.com ערך סקר בו השתתפו כל מי שסימנ/ה העדפה לגברים. המשתתפים התבקשו לענות האם הם מעדיפים את הגברים שלהם חלקים או שעירים. לרווחת ציבור הדובים והשועלים, 58% מהגברים העדיפו גברים פרוותיים. לעומתם, 61% מהנשים העדיפו גברים שנוהגים לגזום גם מתחת לסנטר. לפי הממצאים, קרוב לחצי מהגברים ניסו את כוחם בעיצוב והרחקת שיער בחזה, 46% מהעונים על הסקר השיבו שגילחו את האזור.

ברנדון וויד, מנכ”ל האתר, הגיב לסקר: "יש ניתוק בין איך שאישה רוצה שגבר יראה ובין איך שהוא נראה באמת. נשים מעדיפות גברים שמשקיעים בטיפוח, ובכך מציגים את יכולתם לדאוג לעצמם". 

ומצד שני, לגייז כמו הבמאי ומעצב האופנה טום פורד יש נקודת מבט אחרת. לפני יציאת סרטו "יצורים ליליים" ב-2016, הודיע פורד שאין מצב שהוא נותן לג'ייק ג'ילנהול לגעת בשיער הגוף שלו. "אני דווקא אוהב שיער גוף", הצהיר פורד בראיון, "ולדעתי אנשים פשוט צריכים להניח לו – אני לא מעריץ של כל הקטע הזה של הסרות שיער".

>> "בכל יום שהוא חגג במדריד שאלתי אם בגד בי"

>> אחת ולתמיד: איך באמת לסביות עושות סקס?

בעודו מדבר על ג'ייק ג'ילנהול, עשה עם ידו מחווה כלפי מטה, "אם אהבתם את החזה, אתם באמת צריכים לראות מה הולך שם למטה. הוא לא נגע בכלום". וכדי להדגיש את הנקודה חזר ואמר: "לא נגע בכלום".