חתונה גיא המאירי - אופירה אסייג (צילום: ראובן שניידר)
התפקששה עם שמלה לבנה בחתונה לא שלה - אופירה אסייג | צילום: ראובן שניידר

הפאשניסטה מעדכנת בכלל חתונות ראשון: לא תתפקששי לעולם בשמלה לבנה כמוזמנת לחתונה. הפאשניסטה נדהמה לראות את אופירה אסייג (בחתונתם של גיא המאירי וענת ארבל) מפוקששת בשמלת מיני שגורמת להסתייגות מהמראה שלה.אם כבר החלטת להתפקשש באחת כזו, מומלץ להתאבזר בהלבשה תחתונה בהתאם, ולהשתדל שהחזייה לא תבצבץ מהציץ המתפוצץ. השיער דורש דירוג מיידי, ואני אומרת רק את דעתי!

משה פרץ מתאמן (צילום: שרון רביבו)
משה גרם לפאשניסטה לפרץ של זרמים - משה פרץ מתאמן | צילום: שרון רביבו

הפעם נשארה הפאשניסטה ספיצ'לס מתמונה של משה, שגרם לה לפרץ של זרמים עם מראה השרירים.
משה, שהחליט להכין את גופו לחורף, התלבשש לו בתלבושת ספורטיבית וצבעונית בחדר הכושר בו הוא מתאמן. אולי מצאנו לנו את הגרסא לדמות ה"תפוזינה הגברית" לצלילי מוזיקה מזרחית? ואני אומרת רק את דעתי!

חתונה גיא המאירי - גיא פינס (צילום: ראובן שניידר)
הפאשניסטה ממליצה על קצת מקיאג' - גיא פינס ורותי רודנר | צילום: ראובן שניידר

הפאשניסטה מעריכה את הרצון הספורטיבי של גיא פינס לפרגן ליורם ארבל (איש הספורט) ביום חתונת בתו, אך מצפה מאיש הטלוויזיה להשקיע קצת יותר בחולצה מכופתרת או כל דבר אחר. את השמלה של רותי רודנר, אשתו, הפאשניסטה בכללי מחבבת, אבל ממליצה לרותי שמלות קצת יותר ארוכות, ואולי כדאי להסתיר גם ברגליים את המכות!
הפאשניסטה ממליצה על קצת מקיאג' לפנים ואת השיער דחוף לסדר אצל מיקי בוגנים. ואני אומרת רק את דעתי!

שרית חדד באומן 17 (צילום: אלעד דיין)
הפכה את הצווארון השחור לאקססורי חובה - שרית חדד | צילום: אלעד דיין

שרית חדד הגיעה להופעה (בליין הגאה " אריסה") כשהיא מלובששת במכנס אדום זועק וטוניקה שחורה רחבה. מה שהפתיע את הפאשניסטה היה צווארון שחור אותו לבשה הזמרת. הפאשניסטה חשבה כי מדובר בטרנד חדש ומתוחכם, לאחר שנראה כי הזמרת, שמחלימה מתאונת דרכים, הפכה את הפריט לאקססורי להיט. נאחל החלמה מהירה ואני אומרת רק את דעתי!

השקת פסטיגל 2011 - עוז זהבי ויהודה לוי (צילום: ראובן שניידר)
יד ביד - עוז זהבי ויהודה לוי בהשקת פסטיגל 2011 | צילום: ראובן שניידר

לפאשניסטה (שהגיעה לאירוע השקת הפסטיבל של חנוכה) התבלבלו החושים כשראתה את שני הגברברים המתלבששים יהודה לוי ועוז זהבי מלובששים בגווני האפור הבהירים, שלשניים מאוד מחמיאים. עוז ולוי, ששילבו זרועות, נראים כמו זוג מאוהבים. הפאשניסטה ממליצה שלסרט יוסי וג'אגר 2 ייקחו אותם בחשבון המלהקים. ואני אומרת רק את דעתי!

הראל סקעת והחבר עידן רול מבלים (צילום: אלעד דיין)
כמו זוג יונים - הראל סקעת והחבר עידן רול | צילום: אלעד דיין

ואם בזוג יונים עסקינן, נראה כי סקעת ובן זוגו שנראים כל כך מתקתקים, עוסקים בפעילות ספורטיבית עם שרירים מתוקתקים. הפאשניסטה חושבת שאין יותר סקסי מגבר בברמודה קיצית, במיוחד כשזה בא על גוף אתלטי ועם כובע קסקט.
עם מראה ספורטיבי ומרענן ועם בויפרנד כזה, איך אפשר שלא לפרגן? ואני אומרת רק את דעתי!

שירה מנור לקולקציית שירה מנור 2011 (צילום: עודד קרני)
הפאשניסטה נרגעה שהקולקציה לא כללה את הפייטים של צביקה - שירה מנור משיקה קולקציה חדשה | צילום: עודד קרני

הפאשניסטה רוצה לפרגן לשירה מנור – זוגתו של צביקה פיק (שבשבוע שעבר קיבל מהפאשניסטה את אות המתפקשש השבועי). שירה, שבורכה בגזרה גבוהה ודקיקה וגם בטעם אישי משובח, עיצבה בעצמה קולקציית חורף. הבגד אותו היא לובשת מאוד מחמיא לגזרתה, השרוולים התפוחים והמיני פליסה משיפון פשוט מוסיף המון! למזלנו, נראה גם כי הקולקציה מתונה יחסית ולא כללה בתוכה את טעמו של בן זוגה שחובב פייטים, אבנים ושאר מטעמים. ואני אומרת רק את דעתי!

חתונה גיא המאירי - ליאל דניר (צילום: ראובן שניידר)
הפאשניסטה כועסת על דניר שמסתובבת כך ברחובות העיר - ליאל דניר | צילום: ראובן שניידר

הפאשניסטה כועסת על ליאל דניר, שהרשתה לעצמה להסתובב בצורה הזו ברחובות העיר. ליאל התפקששה לה באוברול מסאטן שמבליט ואינו מחמיא כלל לגזרתה. הפאשניסטה מעריכה את הניסיון ומבקשת להשליך אותו מייד מהארון. מכנסיים בגזרה גבוהה וחולצות מכופתרות עם חגורת מותן יכולים להתלבשש עלייך לא רע. ואני אומרת רק את דעתי!

אירוע תמרות עשן עונה 2 (צילום: עודד קרני)
הפאשניסטה נתקפה ברעב פתאומי כשפגשה ביעל פוליאקוב | צילום: עודד קרני

הפאשניסטה נתקפה בתאבון פתאומי כשפגשה את יעל פוליאקוב בשמלת המקסי בצבע החרדל. כל מה שהייתה רוצה הפאשניסטה לעשות זה לשים את הפוליאקוב בלחמנייה עם צ'וריסוס ולבלוע. יעל התלבששה להשקת סדרה חדשה של הוט בשמלה מהרסת ובידה תיק תואם כי הגברת לא מפספסת. יייס למהרסת, ואני רק אומרת את דעתי!

 >> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה

>> לקבוצה של mako גאווה כבר הצטרפתם?