>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

דורין סגול וגילי מיילי במפגש מעריצים (צילום: סמי טהרני)
המונית. דורין סגול | צילום: סמי טהרני
הפאשניסטה פותחת השבוע כנראה בסיומן של 15 דק' התהילה של דורין סגול, והמראה אומר הכל. דורין הגיעה למסיבה במראה שחור המוני וכלל לא ססגוני, כשלגופה גופיה לא מחמיאה וכלל לא אופנתית. ולקינוח בייבי ליס פלאטין- מראה מבעית. ואני אומרת רק את דעתי.

ענבר לביא ומורן אטיאס חולקות שטיח אדום (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
מתפקששת. מורן אטיאס | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL
מורן אטיאס אמנם נראית טוב והיא בהחלט שחקנית סקסית וחטובה, אך מדובר בהופעה מעוררת אכזבה. השמלה הלבנה נראית חנוקה מידי וגורמת לחזה להראות לא ממוקם נכון, אך אין ספק כי היציבה שלה מלאת ביטחון. ואני אומרת רק את דעתי.

ענבר לביא ומורן אטיאס חולקות שטיח אדום (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
מאובזרת. ענבר לביא | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL
ענבל לביא, נציגתנו החדשה בחו"ל, לא מבינה באופן טוטאלי את ה"תעלול". לביא התלבששה בשמלה סקסית ואוורירית, אך כל התוספות מסביב מוגזמות ומיותרות. שתי טבעות, חגורה, קלאצ' שחור ושרשרת ענק על הצוואר - מדובר בעומס מתפקשש ומיותר. להבא ניתן להסתפק רק בתכשיט אחד ובחגורה וכך תיצרי מראה מעורר תגובה טובה. ואני אומרת רק את דעתי.

אבודים באסיה- עינת שרוף (צילום: רפי דלויה)
מחדלון. עינת שרוף | צילום: רפי דלויה
עינת שרוף התלבששה לשם שינוי בשמלה שמחמיאה למבנה גופה, אך מה קורה עם השמלה המקומטת בחלקה התחתון? בהחלט מדובר במחדלון. ואני אומרת רק את דעתי.

אבודים באסיה- רותם סלע (צילום: רפי דלויה)
יפה בהריון. רותם סלע | צילום: רפי דלויה
רותם סלע התלבששה להשקה כשהיא לבושה בשמלה מחמיאה לגופה ההריוני ובנוסף תסרוקת אסופה לטעמי. האיפור נכון והלק השחור – פשוט שיגעון. ואני אומרת רק את דעתי.

עוז זהבי (צילום: אביב חופי)
לא מתאים. עוז זהבי | צילום: אביב חופי
עוז זהבי, שזכה פעמים רבות להיות מתלבשש המדור, נראה כעת כי הוא מתקשה בלוק הנכון לבחור. עוז התפקשש במראה זרוק וכלל לא מעורר עניין, הזקן הלא מגולח והקרעים במכנס – מראה בהחלט מוזנח. ואני אומרת רק את דעתי.

קטלין רייטר (צילום: אביב חופי)
מכנסון חביב. קטלין רייטר | צילום: אביב חופי
קטלין רייטר התלבששה למסיבת יום הולדת בחולצת בטן ומכנס קצר וערב, ועל הגזרה והלוק הפאשניסטה תפרגן מהלב, אבל הסנדל עם הפרנזים – זה ממש להגזים. ואני אומרת רק את דעתי.

>> נטלי דדון בלוק חדש