>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
מתאים לו ורוד. איתי תורג'מן
למרות שהפאשניסטה חשבה לעצמה כי פורים כבר עבר, נראה כי כמה מגברברי התעשייה החליטו להתגנדר ולהעיז כחלק מקמפיין חשוב של האגודה למלחמה בסרטן השד - בכיכובו של איתי תורג'מן שהתלבשש לו במראה מעושן עם לקה ורודה וזוהרת - ממש כמו שהפאשניסטה אוהבת. הפאשניסטה שולחת את המסר הבא: "זו לא בושה להיות אישה", והנה התמונה להמחשה. ואני אומרת רק את דעתי.

אירוע השקה סליו יואב מאיר (צילום: ראובן שניידר )
מלא שיקיות. יואב מאיר | צילום: ראובן שניידר
אם הפאשניסטה כבר מפרגנת לגברבר מאופר, לוותר על המראה של יואב מאיר אי אפשר. עוד גבר מגונדר מזן אחר שבשום השקה או אירוע עליו אסור לוותר. יואב במראה מחוספס עם זקן, מטפחת קשורה צבעונית, עגיל צהוב ואייליינר משוח למראה ה"צוענית".nהפאשניסטה מברכת את מאיר על היותו אישיות ססגונית שמוסיפה שמחה ובהחלט חיונית. ואני אומרת רק את דעתי.

יובל דיין, דה וויס פפראצי (צילום: צ'ינו פפראצי)
לבוש מרושל. יובל דיין | צילום: צ'ינו פפראצי
הפאשניסטה עברה ברחובות העיר וכמעט זרקה שקל לעברה של יובל שמתלבשת כאחרון ההומלסים ללא דין וללא דיין. יובל דיין שנחשבת לאחת מהפייבוריטים בתוכנית דה וויס משלימה את המראה של השיער המקורזל בלבוש מרושל. הפאשניסטה מקווה כי יובל תשכיל להשתמש בסטייליסטית צמודה ותבין כי ברמודה קרועה כלל וכלל לא באופנה. כמובן שעל האופי הפריקי אין לוותר, אך לא חובה בסמרטוטים להתהדר. ואני אומרת רק את דעתי.

מיקי חיימוביץ'. הופעה לירן דנינו (צילום: שרון רביבו)
על המסך היא נראית יותר טוב. חיימוביץ' | צילום: שרון רביבו
מיקי חיימוביץ נחשבת למגישת החדשות המובחרת, אך נראה כי להתלבש לא יודעת הגברת. הז'קט שנסגר בקושי עם חולצה מכופתרת לבנה, השיער האסוף במראה מתפקשש, משעמם ולא מחמיא. כנראה שהתרגלנו למיקי כשהיא על המסך, אך סגנון וסטיילינג עליה פסח. הפאשניסטה הייתה ממליצה למיקי להתהדר בבגדים שהם קצת פחות מחויטים, לזרום עם הגוף ובעיקר לשנות הרגלים. ואני אומרת רק את דעתי.

אין תמונה
זה רק נראה אותו דבר. תמר איש שלום ויונית לוי
אפרופו חדשות, בשבוע שעבר נראה כי מגישות החדשות יונית לוי וההיא מערוץ 10 החליטו כי בפורים עליהם להתחפש לתאומות. אך מדוע בחרו השתיים להתלבשש בז'קט הזה? כאילו לא הספיקו לנו החדשות הנוראיות אותן הן צריכות להגיש, השתיים בחרו בעזרת הצבע האדום גם להמחיש.

מוזר ששתי סטייליסטיות בחרו את אותו הז'קט למגישות החדשות, מה שאומר שעל תעוזה ורבגוניות הן מוותרות. להבא מומלץ אחת את השנייה במערכות הלבוש לעדכן, כי תאונת "עבודה" כזו בשנית לא תיתכן. ואני אומרת רק את דעתי.

תאטרון דימונה (צילום: ראובן שניידר )
יקיר המדוק. עמוס תמם | צילום: ראובן שניידר
ושוב הפאשניסטה מפרגנת ליקיר המדור שבחר להתלבשש הפעם בוורוד עם שילובי האפור. עמוס תמם שבחיוכו את הפאשניסטה מיד כובש, אין מה לעשות הבחור כנראה יודע להתלבש, וזה מה יש. ואני אומרת רק את דעתי.

הופעה סיאט יעל (צילום: ראובן שניידר )
יש להפטר מכל הגזרות בארון. יעל ברון | צילום: ראובן שניידר
הפאשניסטה מודיעה למודחת האח הגדול יעל ברון, כי עליה להפטר משלל הגזרות שיש לה בארון. יעל אמנם בעלת גיזרה יחסית חטובה, אך המיני קצר מידי, הגרביון מבריק והמגף בכל השילוב הזה מקנה לה מראה זול שעליו קצת קשה למחול. הפאשניסטה ממליצה לאוורר את הבלונד והאיפור עם קצת צבע ללחיים בהחלט יכול לעבוד. ואני אומרת רק את דעתי.

אסי דיין (צילום: ראובן שניידר )
מפוקששים בבגדים מתקופת הזוהר. אסין דיין וקרוליין | צילום: ראובן שניידר
השבוע נראה כי הפאשניסטה הזתה וחשבה לעצמה כי מדובר בסצנת חתונה מתוך הסרט "מלך ליום אחד" בו כיכבה השחקנית קרוליין לנגפורד, אך נראה כי טעתה ומדובר בתמונתם של ההורים המאושרים קרוליין ואסי דיין שהגיעו לחתונת בנם מפוקששים בבגדים שנראה שהוחבאו עוד מתקופת התהילה בשנות השמונים. אסי שנראה מעושן במיוחד בלבוש מרושל וגדול מימדים וקרוליין שנראה שסחבה איתה את שמלת הפייטים מתקופת הכוכבות פלוס תלתלי הזהב למראה השובבות. ואני אומרת רק את דעתי.

מסיבת פורים זינגר  2012 אנחל בונני (צילום: ראובן שניידר )
הפאשניסטה מוכנה לטפל בך. אנחל בונני | צילום: ראובן שניידר
הפאשניסטה שקלה להתנדב ולהתגייס למילואים אחרי שראתה את תמונות האימה בהם נראה אנחל בונני פצוע קשה. אנחל שבחר לשלב את האקססורי הייחודי לו בתקופה האחרונה – הקביים בתחפושת פורים מפחידה שמותאמת לתקופת ההפגזות האחרונה. הפאשניסטה מבטיחה לטפל באנחל מקרוב, להפשיט אותו מהמדים המוכתמים ולעשות לו נעים. ואני אומרת רק את דעתי.

סיון רהב (צילום: ראובן שניידר )
מדוע כל מי שהולכת בדרכי האל מחליטה בפאשניסטה להתעלל? סיון רהב מאיר | צילום: ראובן שניידר
הפאשניסטה, שלפעמים בוחרת להתעלם, החליטה הפעם להתרעם ושואלת את עצמה מדוע נראה כי כל מי שבוחרת ללכת בדרך האל, בוחרת בפאשניסטה להתעלל. סיוון רהב מאיר, שהיא אחת ממגישות הטלוויזיה היותר מובחרות, נצפתה לובשת על עצמה סחבות. גופיית סבא חומה שעליה סריג פרחוני ואם זה לא הספיק מעל כל זה החליטה ללבוש גופיה דקיקה וחצאית טאפט מבחילה.  להשלמת המראה המתפקשש את השיער אספה במטפחת של שתיים בחמש, זהו- סופית היא גרמה לפאשניסטה להתייאש.

הפאשניסטה לכל בנות המגזר ממליצה על לבוש קצת יותר אוורירי ומעודכן, ועם כל המגבלות זה עדיין ניתן. ואני אומרת רק את דעתי.

ביונסה והמנשא (צילום: Splash News, Splash news)
ביונסה במכנס מטוקסר וז'קט מושחר | צילום: Splash News, Splash news
הפאשניסטה מפרגנת לזמרת ביונסה, שלמרות שילדה לא מזמן, השילה ממשקלה קילוגרמים עודפים את סגנונה הייחודי החליטה להעצים. ביונסה בטיול ראשון עם הבת הקטנה התלבששה במכנס מטוקסטר וז'קט מושחר. את המראה הכללי השלימה עם משקף שחור מעוגל ואופנתי וכובע למראה עונתי. ואני אומרת רק את דעתי.

>> ברבור ורוד: נטלי פורטמן עשתה לפאשניסטה את השבוע

>> לרשימה המלאה של היכל הקהילה

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה