>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אירוע פתחון לב 2013, המירוץ למיליון (צילום: צ'ינו פפראצי)
התלבששו. דויד ואלירן | צילום: צ'ינו פפראצי
השבוע מתחילה הפאשניסטה בפאן עם האנרגיות הגבריות של דויד ואלירן. שני הגברים בלוק מטרוסקסואלי נהדרלשנה החדשה, ועל זה נאמר: גבר בג'ינס ורוד זו ממש לא בושה. הג'ינס מחמיא מאוד למראה המסוקס של אלירן ודויד את החגורה התאים – חבל על הזמן. ואני אומרת רק את דעתי.

אירוע פתחון לב 2013, המירוץ למיליון (צילום: צ'ינו פפראצי)
התפקששות נוראה. דנה | צילום: צ'ינו פפראצי
דנה מהמרוץ למיליון מתפקששת בחסד עליון. אין לדעת מה לבשה על עצמה הגברת, טייץ או גרביון, אך ברור לכולם  כי מדובר בביזיון. המפשעה החשופה אינה בדיחה. ואני אומרת רק את דעתי.

מארינה מקסימיליאן (צילום: אביב חופי)
מארינה. חטובה כתמיד | צילום: אביב חופי
מארינה מקסימליאן ממשיכה להתמיד על התלבששות נאותה, וכאן מדובר בשמלה מתקתקה. הגזרה החדשה מהרסת ואת גופה הגזרה החדשה שוב חושפת. ואני אומרת רק את דעתי.

אירוע פתחון לב 2013, המירוץ למיליון (צילום: צ'ינו פפראצי)
איפה הקטשופ? רונית עם שמלת חרדל | צילום: צ'ינו פפראצי
רונית מהמרוץ למיליון מסיימת זה עתה את 15 דקות תהילתה, אחרי שהתפקששה בשמלת חרדל חשופה, סנדל רעוע והסוף ידוע: תוספות שיער בגווני אפרפר. המראה הפרובוקטיבי כלל לא מסקרן ואף מעצבן. ואני אומרת רק את דעתי.

רני רהב (צילום: אביב חופי)
התלבששה. הילה רהב | צילום: אביב חופי
הילה רהב התלבששה בשמלת מיני סגולה מחמיאה שמעוטרת בסרט שחור במותן. הלק האדום מאוד בולט ומוסיף צבע רענן למראה הכללי שהוא פשוט כלבבי. ואני אומרת רק את דעתי.

מורן אטיאס ספטמבר 2013 (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
זוהרת. מורן אטיאס | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL
מורן אטיאס בשמלה לבנה מחמיאה עם שסע חושפני קולעת בול לטעמי. אטיאס התלבששה במראה מלכותי, עדין, קלאסי ונשי. עם שמלה לבנה כזו מחמיאה, אנו רק מחכים להודעה על חתונה. ואני אומרת רק את דעתי. 

>> טהוניה או אור: מי כבשה את הפאשניסטה?