הפאשניסטה המומה ומבקשת מאירית קצת רחמים!!! אירית, שאושפזה בשבוע שעבר עקב וירוס ושוחררה לביתה, התפקששה ונראית כאילו יצאה מאולמי בונבון באוברול מיכנסון, שאינו מחמיא כלל לגיזרתה וחמור מכך חושף את הצלוליטיס ברגליה, אפילו במועצת השבט זה לא היה עובר לה בשתיקה. אבל הפאשניסטה חייבת להחמיא לאירית על המישקפון, כי היא נזכרה שהאחרונה שהתעסקה עם אירית סיימה בתוך "אגרטל באולמי רסיטל", והפאשניסטה מעדיפה לסיים את חייה בכד חרסינה ולא בגיליוטינה! ואני אומרת רק את דעתי!

אירית רחמים חוזרת הביתה מבית חולים (צילום: אלעד דיין)
מתפקששת: הפאשינסטה מבקשת קצת רחמים | צילום: אלעד דיין
 

הפאשניסטה הופתעה לגלות כי הסדרה אליה הייתה מכורה בסוף שנות ה80, "דגראסי", חזרה למרקע ושחקנית הסדרה הגיעה להשקה. מהר מאוד הבינה הפאשניסטה, כי לא מדובר באחת מכוכבות הסדרה, אלא בשחקנית יובל שרף שהתפקששה לה בתלבושת קומבינזון חושפנית, שמדגישה את החיוורון הגופני שלה. הכובע, הנעליים והגרבונים הם בהחלט לא הצהרה אופנתית אלא פהקת יומית, ומיובל ציפינו לקצת חוש ג'ינג'י מפתיע... ולא לרעה! ואני רק אומרת את דעתי!

אירוע השקה קרן וולף 2011 (צילום: ראובן שניידר)
מתפקששת: הפאשניסטה לא ידעה ש"דגראסי" חזרה למרקע | צילום: ראובן שניידר

הפאשניסטה, שקראה לחברותיה הסלביות להתאגד יחד למחאות השונות, לא חשבה כי קארין כהן ושגית רביבו ירחיקו לכת ויביעו את תמיכתן במחאת הרופאים בכך שיתחפשו לאחיות סקסיות באירוע השקת הבושם של DKNY. קארין, שרק לאחרונה נתבשרנו כי נפרדה מבן זוגה, החליטה לעשות מעשה ולהזכיר לנירו עד כמה היא יפה בלבן, ניסיון שלא ממש צלח. לעומתה, נראה כי שגית ההריונית לא קיבלה את המלצת הרופאים, והם מביעים מחאה נגד המראה שלה. עוד נמסר מהרופא, כי מומלץ לטשטש ברכיים נפוחות אצל נשים בהריון. הבנות התפקששו והאחות הפאשניסטה ממש לא רחמנייה... ואני רק אומרת את דעתי!

שגית רביבו וקארין כהן (צילום: ראובן שניידר)
מתפקששות: התגייסו למחאת הרופאים? שגית רביבו וקארין כהן | צילום: ראובן שניידר

הפאשניסטה מאיימת כי אם סיגל פפושדו לא תשמיד את השמלה איתה היא הגיעה להשקת הבושם של DKNY, היא תקפוץ מהקומה העליונה של שמלת הקומות וזה יהיה על מצפונה של פפושדו! סיגל, שניחנה במימדים קוקטיים וגיזרה דקיקה, החליטה לגנוב לדודתה הפולנייה (אם יש כזו) ולהתפקשש בשמלת מקסי שלא מחמיאה לה כלל. קצר יחמיא לך הרבה יותר, ועל זה הפאשניסטה לא תוותר... ואני רק אומרת את דעתי!

אירוע דונה קארן 2011 (צילום: ראובן שניידר)
מתפקששת: גנבה לדודה הפולניה את השמלה? | צילום: ראובן שניידר

למרות שנתבשרה לאחרונה הפאשניסטה על הפרידה של אפרת גוש מהשחקן ירון ברובינסקי, היא שמחה לראות כי היא לא נפרדה מטעמה הטוב, כשהגיעה להופעתו של מארק רונסון כמתלבששת....הפאשניסטה אמרה לגוש, כי היא הצטערה לשמוע על הפרידה אך שמחה שגוש לא נכנסה למראה שחורה, אלא לשמלה השחורה בסגנון הוינטאג' מלאת השיק והחן. הפאשניסטה שמה לב, כי למרות שהחליטה הגוש לוותר על בן הזוג (שהוא האקססורי הכי מוכשר שיש), היא החליטה להתאבזר באקססורי אחר: תיק צבעוני ועגילים מתקתקים, ללוק מתוקתק, יייס למהרס... ואני רק אומרת את דעתי!

הופעה מארק רונסון אפרת גוש (צילום: אלעד דיין)
מתלבששת: לא נכנסה למראה שחורה | צילום: אלעד דיין

אם במחאות עסקינן, אז הפאשניסטה שמחה לראות כי הזמרת ביונסה מזדהה עם מחאת האוהלים כשהחליטה לעטות על עצמה אחד כזה בטקס פרסי ה- v.m.a. ביונסה (שעדכנה את הפאשניסטה באופן אישי על הריונה), נשאלה האם תגיע עם המאהל לצעדת המיליון. זו ענתה, כי את המיליון שלה היא מעדיפה בקופות, ותוותר על המחאה! הפאשניסטה מצידה מוחה על כך שאפילו בשק א- סימטרי כתום ופריזורה צדדית נראית ביונסה נפלא ומקבלת את אות היייס למהרס של טקס פרסי ה- v.m.a... ואני רק אומרת את דעתי!

ביונסה בהריון (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
מתלבבשת: ביונסה מזדהה עם מחאת האוהלים. תגיע בשבת? | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

היום הפאשניסטה רוצה לדרוש לשלומה של הזמרת ניקי מניאג', שנראה כי בדרכה לטקס פרסי ה- v.m.a התנגשה חזיתית בחנות ה Toys Are Us המקומית, מה שגרם לתאונת שרשרת עם מכונית הגלידה השכונתית. מינאג' הגיעה מאובזרת בכל שטיק אפשרי מהחנות כולל השנדליר שהיה תלוי בכניסה לחנות וכעת משמש כמחוך מתכתי בגופה של המיתפקששינאג'. הפאשניסטה, שידועה כמי שחובבת את עולם הדראג, חוששת כי אפילו לתחפושינלית מתחילה במועדון האויטה יש טעם יותר ממוקד ומתוחכם משלה. לסיום, הזמרת שהגיעה עם מסיכה מחשש להידבקויות מיותרות, מתבקשת להסיר אותה ואולי להידבק מהקודמת בסגנון ומקוריות! ואני רק אומרת את דעתי!

טקס פרסי הMTV (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
מתפקששת: מינאג' התנגשה חזיתית בToys Are Us | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

הפאשניסטה מעריכה את הנסיונות הכושלים של הזמר ג'סטין ביבר להתחנף לצוות "כוכב נולד". ביבר שמע, כי ככל הנראה מרגול לא תמשיך בתפקידה כשופטת ב"כוכב נולד" ותוחלף על ידי שופטת אחרת, ונראה כי החליט שהוא יכול להחליף את המנחה צביקה הדר והראה כי הוא ז'וז'ו חלסטרה לא פחות טוב ממנו. ג'סטין, שהגיע לטקס פרסי ה- v.m.a,  התפקשש בג'קט של איב סאן לורן, מכנס זעקני ובידו נחש טורדני: מראה של הילד החנן המתוחכם שרחוק מלהיות מושלם... ואני רק אומרת את דעתי!

ג'סטין ביבר עם נחש (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
מתפקששת: ג'סטין ביבר כז'וז'ו חלסטרה | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL
 

הפאשניסטה הופתעה לראות בטקס גם את הליידי, שהשאירה את הגאגא בבית ולקחה את הגיי גיי בוי. ליידי גאגא במראה האלביסי משהו, החליטה לוותר על הבלונד והתלבושות המרהיבות למען התלבששות במראה  סולידי. אני אומרת וויגסטוק 2011 בגן מאיר מחכה לך. אני בטוחה שכל הדראג קינג ישמחו לנאמבר, ואף הפאשניסטה מוכנה לדואט!!! ואני אומרת רק את דעתי!

1.9- ליידי גאגא (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
מתלבששת: וויגסטוק 2011 בגן מאיר מחכה לך: ליידי גאגא כמו אלביס בטקס VMA | צילום: אימג'בנק/GettyImages

>> חתיכים בחוף הילטון מחכים לכם

>> איך תשמרו על הזוגיות אחרי שלוש שנים? ציונה פטריוט עונה. שלחו לה שאלות למייל הורוד