>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק

חתונה רמי קליינשטיין ואלכס אילן (צילום: ראובן שניידר )
משיבת פיג'מות או חתונה? | צילום: ראובן שניידר

הפאשניסטה מנסה להבין השבוע האם מדובר במסיבת פיג'מות של הכלה אלכס או בחתונתה עם רמי קלינשטיין? אחרת איך תסבירו את שמלת הפיג'מה אותה לבשה לחתונתה? הפאשניסטה מודה כי יש בשמלה דיטיילים מעניינים, אך עם זאת מדובר בפקשוש לא נעים. הפריזורה מוצלחת והמשקפיים מדליקים, אך מדוע  רמי לובש  ז'קט שקטן עליו במידה, מראה לא נעים. ואני אומרת רק את דעתי.

איילה וטומי החתונה (צילום: ראובן שניידר )
זה כבר יותר ברור. טומי ואיילה | צילום: ראובן שניידר

ואם בכלות עסקינן, נראה כי איילה רשף ניחנה לא רק ביכולת לבחירת הגברים בחייה אלא גם בבחירת שמלת כלולותיה. רשף התחתנה בשמלת תחרה מסוגננת ועדינה אך עם זאת –בהחלט באופנה. המתלבששת נראית מיליון דולר בתסרוקת אסופה ואיפור במראה טבעי, אין מה לומר, אפילו החתן כלבבי. ייס למהרס, ואני אומרת רק את דעתי.

איילה וטומי החתונה (צילום: ראובן שניידר )
סחטיין על הגוף, אבל מה עם הסטייל? מעיין חודדה ובעלה | צילום: ראובן שניידר

מעיין חודדה כנראה הקדימה את זמנה, והחליטה להתחפש ובאה במראה הכי מתפקשש. האיפור מוגזם, שמלת המיני שלא מחמיאה והאבזור ששמת מעורר בחילה. אז אחרי שסיימנו להקיא - לקינוח, הלק הצבעוני בשלל צבעי הקשת שגורם לכל מלכת דראג לידה להרגיש מבוישת. חודדה אמנם רזתה מאוד ובעלת פיגורה חדשה וחטובה, אבל מה יהיה עם הטעם האישי, תעשי לנו טובה. ואני אומרת רק את דעתי.

שרי גבעתי על אופניים (צילום: צ'ינו פפראצי)
לא חבל? שרי גבעתי | צילום: צ'ינו פפראצי

שרי גבעתי יצאה לספינינג ברחובות העיר, אך למה את הצלוליטיס בבית לא להשאיר? אין ספק שהפאשניסטה מסכימה עם כל גברברי העיר שאת שרי שמחו לראות מתרוצצת בבגד ים, מה שהוסיף  למזג האוויר החם. הפאשניסטה ממליצה להבא לשרי אולי בגד שמכסה קצת את החלציים ובגד ים תואם ואז אולי את הפאשניסטה תהמם. ואני אומרת רק את דעתי.

חתונה רמי קליינשטיין ואלכס אילן (צילום: ראובן שניידר )
ריח שרוף. עינת | צילום: ראובן שניידר

הפאשניסטה מודיעה כי אין ספק שלעינת הטעם שרוף. אז נכון שעבדת לקראת הקיץ וקיבלת אחלה שייפ וגוף, אבל איך את מעיזה להתפקשש לחתונה בשעות הצהריים עם שמלה מודפסת שמתאימה לבילוי על חוף הים? חובה עלייך להתאבזר בסטיילסט שיציל אותנו מחוסר הטעם. ואני אומרת רק את דעתי.

חתונה רמי קליינשטיין ואלכס אילן (צילום: ראובן שניידר )
אכזבה מהלבבות, תודה לאל הבת זוג. פבלו ורעייתו | צילום: ראובן שניידר

כאות הזדהות עם הזוג המאושר, פבלו רוזנברג הגיע לחתונתו של רמי קלינשטיין ואלכס בחולצת  לבבות שלפאשניסטה גרמה לאכזבות. הביגוד שאולי בארגנטינה היה עובר – פה על כל המראה  חובה לוותר. אך לא ניתן להתעלם מאשתו היפה והמתלבששת, שאפילו בזמן הריון לא מוותרת על הלוק הנכון. השמלה מחמיאה לגזרת הגוף, הרגליים במראה החשוף, נעליי העקב שעליהן היא לא מוותרת - שאפו גברת. ואני אומרת רק את דעתי.

חתונה רמי קליינשטיין ואלכס אילן (צילום: ראובן שניידר )
לא מאכזבת. קרן מור ומנשה נוי | צילום: ראובן שניידר

הפאשניסטה  מחמיאה לשחקנית קרן, שמביאה סטייל למחוזותינו מור אנד מור. קרן התלבששה בשמלה ייחודית בגזרת מקסי מלאת פריטים מסוגננים וייחודיים –מראה מדהים. אך אי אפשר להבליג על ההתפקששות עם נעלי האצבע הפשוטות, אפשר היה להתאבזר בזוג קצת יותר אופנתי ואז סופית זה היה טוטאל לוק שערורייתי. ואני אומרת רק את דעתי.

חתונה רמי קליינשטיין ואלכס אילן (צילום: ראובן שניידר )
פעם הבאה בוורוד? יאיר לפיד | צילום: ראובן שניידר

הפאשניסטה רוצה לפרגן ליאיר לפיד שעל הלוק השחור והצמוד הוא מאז ומעולם מתמיד. היינו שמחים לראות אותו אולי בחולצה ורודה וזעקנית, אך היא מבינה שזה לא תואם את התדמית. לפיד מקבל שאפו על הגוף החטוב והגברי, אין ספק כי הבאדי כלבבי. ואני אומרת רק את דעתי.

אלין לוי על האופניים עם אוזניות (צילום: צ'ינו פפראצי)
מדליקה ואוורירית. אלין לוי | צילום: צ'ינו פפראצי

אלין לוי שנראתה מסתובבת ברחובות העיר, התלבששה לה בסגנון עירוני תל אביבי מדליק ואוורירי. לוי מקבלת פרגון על המראה הקז'ואלי הנכון, כי כולנו צריכות להתלבשש גם ביומיום עם סגנון. ואני אומרת רק את דעתי.

>> הפאשניסטה בהלם מנשות הביצה