הפאשניסטה עדיין המומה מהמראה של עידן שהיה חביבבבב במיוחד ולא יכול להתאים לכל אחד.

השחקן התלבשש לחתונה עם חולצת רשת שקופה ומתחת גופיית סבא הדוקה, מה שגרם לסובבים להרים גבה. אהבנו את התעוזה של עידן עד הסוף בשילוב מכנס סקיני, מגפון שחור כשיש לגבר במה להתגאות - אין סוף לניסים והנפלאות. ואני אומרת רק את דעתי.

פאר טסי (צילום: עופר חן)
עידן חביב | צילום: עופר חן

לעומתו, אייל קיציס שהגיע לחתונה לא ממש שם לב מה מתאים למה? החולצה עם הג'ינס כלל אינם קשורים, ומה בדבר נעלי האולדסטאר הבהירים?!

כשבת זוגתך לובשת שמלה אלגנטית שחורה וקטנה, מומלץ לעשות מאמץ להתאים את עצמך. נעל שחורה היתה עושה פלאים ולא כאילו הגעת מעולמות אחרים. ואני אומרת רק את דעתי.

פאר טסי (צילום: עופר חן)
אייל קיציס | צילום: עופר חן

אפרופו זוגות שמתאמים ונראים בהחלט מדהים, ירדן הראל ובן זוגה שנראו כאילו הם האחים של החתן והכלה. הזוג שלבוש בלוק כמעט מושלם, הראו לחוגגים איך אפשר לעשות את זה בטעם טוב,  וכדאי שקיציס יחשוב על זה טוב. ואני אומרת רק את דעתי.

פאר טסי (צילום: עופר חן)
ירדן הראל | צילום: עופר חן

ולסיום, חני נחמיאס כוכבת הילדים שהגיע להשקה עם גלביה שהתפקששה. שמלת יפה ומחמיאה, אך למה להרוס את המראה הכללי עם טייץ שחור, נעל סניקרס שטוחה בשילוב עם קליפס - כאילו הרגע יצאת מאיזו "שטיפה". מדובר בטעות קלאסית וחוסר תשומת לב שבגללה הפאשניסטה חייבת להתערב. ואני אומרת רק את דעתי.

חני נחמיאס (צילום: אביב חופי)
חני נחמיאס | צילום: אביב חופי