>> לקבוצה של mako  גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

שירי מימון הריונית (צילום: ראובן שניידר )
מזל טוב על ההיריון, אבל כדאי ללמוד קצת סגנון. שירי מיימון | צילום: ראובן שניידר
השבוע נתקלה הפאשניסטה באחת מהזמרות האיכותיות של ארצנו במראה "לא עלינו". שירי מימון, שנמצאת בהריון בחודשיו הראשונים התפקששה בחצאית מיני שחורה עם הדפסי ציפורים שמבליטה את הרגליים הקצרות. בחלק העליון עם חולצה רחבה בצבע קרם לטשטוש ומעל וסט עם פרנזים שחור שנלקח מסרט "מערבונים" קצר, הפאשניסטה מצפה ממך למראה משופר. ואני אומרת רק את דעתי.

נטע גרטי בהריון שני (צילום: ראובן שניידר )
אולי תלמדי את זו שמעלייך? נטע גרטי עושה את זה כמו שצריך | צילום: ראובן שניידר
נטע גרטי בהריון גם כן, אז אולי לשירי מימון טיפים כיצד להתלבשש תיתן. גרטי התלבששה בשמלה פרחונית שגורמת לפאשניסטה להיות חייכנית. תיק צד במראה מעודכן ושרשרת שמוסיפה עוד עניין, במראה הזה אפילו על נעלי האצבע הפאשניסטה סלחנית, כי על שטוח אי אפשר לוותר כשאת הריונית. ואני אומרת רק את דעתי

דלית זריהן (צילום: ראובן שניידר )
הווילון מאולמי בונבון. דלית זריהן | צילום: ראובן שניידר
דלית, זוכת ה"יפה והחנון" שעל פן בפוני לא מוותרת, הגיעה לאירוע בשמלת שיפון שכאילו נתלשה מהווילון באולמי בונבון. השמלה המתפקששת כן מחמיאה לגזרת גופה, אך הגברת חייבת הדרכת סגנון דחופה. לבושה במראה של אחות הכלה להשקה, זה הרי פשוט מכה. ואני אומרת רק את דעתי

סופי טייב (צילום: ראובן שניידר )
טיפה הגזימה. סופי טייב | צילום: ראובן שניידר
סופי טייב הגיעה לאירוע בשמלונת אפורה מחמיאה, אך השילוב עם הגרביון, זה נראה רע. סופי, שבדרך כלל מתלבששת לאירועים, החליטה כנראה הפעם טיפה להגזים. שילובי הצבעים אינם מתאימים והפאשניסטה דורשת חזרה ללוקים מחמיאים. ואני אומרת רק את דעתי

טום קשתי (צילום: ראובן שניידר )
עדיף לך פסטל. טום קשתי | צילום: ראובן שניידר
תום קשתי התלבשש יפה עם הטי שירט הוורודה והג'ינס בצבע תכלת, אבל למה להוסיף את העליונית מהג'ינס – היא ממש מקלקלת. תום צריך להרבות ללבוש בגדים בצבעי פסטל, כי על צבע עורו וצבע העיניים זה נהדר יתקבל. ואני אומרת רק את דעתי.

ציון ברוך (צילום: ראובן שניידר )
התחפש לפריק. ציון ברוך | צילום: ראובן שניידר
ציון ברוך החליט להתחפש לפריק, והפאשניסטה חוששת כי המראה כלל אינו מדליק. בגופייה עם הדפס ומכנס קרעים מתפקשש, ציון נראה כאילו נלקח מסצנה בבית ספר דגראסי של שנות ה-80' וחובה להיפטר כבר בשיער מהצבעים. ציון בדרך כלל משקיע במראה לא שיגרתי ומסקרן אך כאן ניכרת "השתדלות" יתר במראה לא מעניין. ואני אומרת רק את דעתי.

שמעון גרשון (צילום: ראובן שניידר )
או-לה-לה. שמעון גרשון | צילום: ראובן שניידר
הספורטאי שמעון גרשון הגיע לאירוע מתוקשר כשהוא לבוש נכון: שריג אפור גברי המחמיא למבנה, מכנס ספורט אלגנט עם נעל כחולה-או לה לה. גרשון בהחלט מעורר תיאבון. ואני אומרת רק את דעתי.

אירוע 26 יוליה פלוטקין (צילום: צ'ינו פפראצי)
א' זה אוהל. יוליה פלוטקין | צילום: צ'ינו פפראצי
יוליה פלוטקין בהחלט נחשבת כאחת המתלבששות של ישראל, אך הפעם נראה כי התפקששה עם אוהל. יוליה הדוגמנית שחקנית המיוחדת, לבושה בשמלה רחבה מסוגננת שנראית מאוד נוחה, אך גורמת לתחושה לא נוחה. השיער המושלם של יוליה נראה תמיד מעולה: מנופח, אוורירי בהחלט כלבבי. ואני אומרת רק את דעתי.

>> לכל הטורים של קיי