>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

יומולדת משה אברמוב קארין כהן (צילום: אסף לב)
יכולה להרשות את המחשוף. קארין כהן | צילום: אסף לב
הפאשניסטה החליטה השבוע לפרגן לקארין כהן שהתלבששה בחולצה מכופתרת נהדרת ומכנס עור שחור, שלא מותיר אף מחשבה מאחור. קארין, בעלת הגזרה הדקיקה והחטובה, יכולה להרשות לעצמה להתלבש בצורה החושפנית הזאת, בעוד שעל אחרות זה ככל הנראה היה נראה זוועות. ואני אומרת רק את דעתי.

יומולדת משה אברמוב ליטל סמדגה (צילום: אסף לב)
הפאשניסטה מזועזעת. ליטל סמדג'ה | צילום: אסף לב
הפאשניסטה הזדעזעה מהמראה המתפקשש של ליטל סמדג'ה, שנראתה במסיבת יום ההולדת של איש חיי הלילה וסוכן הדוגמנים משה אברמוב. סמדג'ה, בחולצת בטן קשורה ומלמלה בכתפיים זה חמור שבעתיים. מכנס ג'ינס כחול שאת השניצלים מוציא בצדדים- זה מראה לא נעים. ואני אומרת רק את דעתי.

יומולדת משה אברמוב ארז דה דרזנר (צילום: אסף לב)
אוהבת את המראה המחוספס. ארז זה דרזנר | צילום: אסף לב
ארז דה דרזנר התלבשש בלוק רוקיסטי משובח, ועל אף אלמנט לא פסח. הטי שירט עם ההדפס המטורף, קעקועים וג'ינס צמוד בתוספת השיער הארוך והחלק ללכת עד הסוף, זה שם המשחק. ואני אומרת רק את דעתי.

נטלי דדון במרחב ירקון (צילום: ראובן שניידר )
הפאשנסיטה מתרגשת. נטלי דדון | צילום: ראובן שניידר
הפאשניסטה הייתה עוצרת את נטלי דדון שוב לחקירה, בכדי לברר מהיכן רכשה את הלוק המתלבשש שגרם לפאשניסטה להתרגש. נטלי מקבלת את אות המתלבששת השבועית שאפילו לחקירה לא נעימה היא נראית מדהימה. המכנס מחמיא, החולצה במקום, כך יוצרים את המראה הנכון. ואני אומרת רק את דעתי.

שרי שימחוב בלוק שיער חדש (צילום: ברק פכטר)
מפרגנת על הפרידה מהקש. שרי שמחוב | צילום: ברק פכטר
שרי שמחוב, שזכורה לנו מהאח הגדול, החליטה לשנות את המראה ולהתאבזר בפוני חדש, ועל כך היא מקבלת פרגון שנפרדה מהקש. הפוני מעדן את תווי הפנים של שמחוב ועושה לה רק טוב. ואני אומרת את דעתי.

חתונה נלי תגר ורד פלדמן (צילום: ראובן שניידר )
אכזבה את הפאשניסטה. ורד פלדמן | צילום: ראובן שניידר
השחקנית ורד פלדמן חזרה מחופשת לידה וגורמת לפאשניסטה לסלידה. ורד, בשמלה משולבת בשיפון עם תחרה שחורה - להתפקששות הזו אין שום צורה, בנוסף, הנעל לא קשורה – זה פשוט מראה רע. ואני אומרת רק את דעתי.

ליהיא גרינר בקמפיין לקניון הזהב (צילום: ברק פכטר)
כובשת את הפסגה. ליהיא גרינר | צילום: ברק פכטר
ולסיום, ליהי גרינר שרק כובשת פסגות, השבוע בהחלט מקבלת תשואות. ליהי שתככב בקמפיין של קניון הזהב, הגיעה לבושה במראה צבעוני ושובב. שילוב הצבעים הנועז עם הבגד הספורט אלגנט עושים חשק לקניות לא מעט. השיער מתוקתק והיא נראית כמו ממתק. ואני אומרת רק את דעתי.

>> מעין חודדה זקוקה למחדד

>> הפאשניסטה בהלם מנשות הביצה