>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

הפאשניסטה שפשפה את עיניה לנוכח המראות המוזרים אותם ראתה באירוע החתונה של משפ' בובליל. לרגע חשבה הפאשניסטה כי איימי ויינאהוס ניצבת מולה, אך מהר מאוד הבינה כי זו לא אחרת מאשר עייני ערב-אהוס.

הפאשניסטה תוהה האם מדובר בתחפושת מחווה לזמרת או שמא מדובר בלבוש רקדנית הבטן המסורתית נוסח ברי סימון. בשני המקרים מדובר בהתפקששות מוגזמת מהרגיל, אפילו לגברת בובליל. ואני רק אומרת את דעתי.

ציון בובליל חתונה, עינב בובליל (צילום: צ'יק צ'אק צילום אירועים)
איימי ויינהאוס? זהו, שלא | צילום: צ'יק צ'אק צילום אירועים

הפאשניסטה מחמיאה למעיין חודדה על הרזון, אך מבחינת הלבוש מדובר בכישלון. חודדה שהגיעה להשקה התפקששה בשמלה מוזהבת מאוד מאכזבת. הפאשניסטה ממליצה לחודדה לוותר על חשיפת הברכיים לעת עתה  ומאמינה שבכדי להעלים את סנדלי הפסים תהיה חודדה חייבת לחולל מספר נסים. ואני אומרת רק את דעתי.

פרימיירה סרק סרק מעיין חודדה (צילום: עודד קרני)
סחטיין על הרזון, אבל מדובר בכישלון. מעיין חודדה | צילום: עודד קרני

הפאשניסטה מודה שאין דבר יותר סקסי בעיניה מאב חתיך המטייל עם עגלת בנו לאורך הפארק, ביחוד שהוא מתלבשש באופן ספורטיבי ומדויק. רון שחר הגברבר שחזר מצילומי גמר "המירוץ למיליון" לא מכבר, מאובזר בחיוך סקסי בסריג של ג.א.פ, משקף שחור ומכנס אפור . רון התלבשש בלוק קז'ואל גברי - אין מה לעשות, הבחור כלבבי. ואני רק אומרת את דעתי.

רון שחר ושני כהן (צילום: ראובן שניידר )
התלבשש באופן ספורטיבי. רון שחר | צילום: ראובן שניידר

>> קיי לונג מציגה: הסטייליסטים המבטיחים ל- 2012

מי שמפתיעה את הפאשניסטה מור אנד מור היא נופר מור שהתלבששה בסקיני שחור בגזרה גבוהה, גופיית סבא, ג'קט פורח למראה מנצח. נופר שסוחטת את 15 דק' התהילה עד תום, תיזכר לכולנו כמתלבששת האולטימטיבית. ואני אומרת רק את דעתי.

פותנה משיקה ספר נופר מור (צילום: ראובן שניידר )
המתלבששת האולטימטיבית. נופר מור | צילום: ראובן שניידר

פירגון לחברת ML על בחירת הפרזנטור המתלבשש עמוס תמם שגורם לפאשניסטה להרגיש חם-חם. עמוס, שהצטלם שבוע שעבר לקטלוג החברה, התלבשש במכנסי ג'ינס מדליקים ומחמיאים עם חולצה מכופתרת לבנה וחגורה שחורה. נעלי המוקסינים שחור לבן שבדרך כלל הפאשניסטה הייתה אותם מחרימה יושבים עליו נכון ומוסיפים המון. יייס למהרס ואני רק אומרת את דעתי.

עמוס תמם ml men (צילום: עודד קרני)
גרם לפאשניסטה להרגיש חם. עמוס תמם | צילום: עודד קרני

חן יאני, שמככבת בסרט הקולנוע החדש "נמס בגשם" שם היא מגלמת נערה טרנסקסואלית, התלבששה לה במראה נשי ומדויק. הג'ינס, חולצת המשי והג'קט מחמיאים מאוד לגיזרתה הדקיקה. הפאשניסטה מפרגנת לבחורה שתמיד במראה הטום בוי מאובזרת והפעם השיקה את מראה ה"גברת". ג'קט העור עם הדפס הציפור מאוד מרשים והנגיעה האדומה בלק, זה בהחלט נכון ומקסים. ואני רק אומרת את דעתי.

הופעה יעל דקלבאום חן יאני (צילום: עודד קרני)
התלבששה במראה נשי ומדויק. חן יאני | צילום: עודד קרני

הפאשניסטה שואלת את עצמה מדוע היא לא הוזמנה למסיבת הפיג'מות אותה אירגן זמר ההיפ הופ אלון דה לוקו, והבינה כי לא מדובר במסיבה אלא בהתפקששות עלובה. דה לוקו שכיכב בלה לה לנד החליף את מראה ההי פופ להבליט ולצערי – נראה כמו פליט. המראה המתפקשש כלל אינו חדשני ואף טורדני. ואני אומרת רק את דעתי.

פרימיירה הנרי הנורא, בית ספר למוזיקה (צילום: ראובן שניידר )
"למה לא הזמינו את הפאשינסטה למסיבת הפיג'מות?" אלון זה לוקו | צילום: ראובן שניידר

הפאשניסטה מפרגנת לבר על המראה הקלאסי אתו בחרה להגיע לאירוע על השטיח האדום, אך מאוכזבת מרפאלי מאוד כי זו בוחרת  תמיד להתפקשש במראה ה"בטוח", בלי להעיז, לגוון ולשנות. רפאלי בת ה-27 היא אחת הדוגמניות הישראליות המצליחות והיפות בעולם שגורמת תמיד לפאשניסטה לפהקת כשלמראה המשעממת היא נדבקת. כדוגמנית, המשמשת מודל חיקוי להמון דוגמניות צעירות שרוצות להצליח, הייתי מצפה מרפאלי קצת יותר להפתיע. ואני אומרת רק את דעתי.

בר רפאלי בטקס פרסים (צילום: Tim P. Whitby, GettyImages IL)
מהממת ומשעממת. בר רפאלי | צילום: Tim P. Whitby, GettyImages IL

>> קיי לונג בהיכל הקהילה - חמישים המשפיעים של ערוץ הגאווה

ריאהנה החליטה להקדים את פורים ולהתחפש לשוטרת שהתחפשה לנערת ליווי נוסח הפרברים. במראה בלונד פרחי ושרוף, בגד גוף זנותי ולוק זוועתי, הגיעה ריאהנה למסיבה ולפאשניסטה היא גרמה לאכזבה. ואני רק אומרת את דעתי.

ריהאנה לבושה מוזר (צילום: Splash News, Splash news)
התחפשה לשוטרת שהתחפשה לנערת ליווי? ריאנה | צילום: Splash News, Splash news

הפאשניסטה רוצה להחמיא  לזמרת ביונסה שלא מכבר ילדה את בתה הבכורה ואת המשקל הכבד השאירה מאחור. ביונסה בשמלה אדומה וגזרה מכווצת, הגיעה לפרגן לבעלה במראה הו –לה –לה במראה הנשי והקלאסי אתו התלבששה, הלק הכחול הנועז – עליו לא ויתרה ונעלי העקב איתם היא רקדה. יייס למהרס ואני אומרת רק את דעתי.

אין תמונה
הו-לה-לה. ביונסה

דנה ברגר בחרה להתלבשש  במראה ה"רוקיסטי" אבל חירבה אותו מכל עבר במעיל שסגור עד אין קיץ בגזרה לא מחמיאה, חצאית מבד שקוף שלא מחמיאה לגוף, טייץ האפור ומגף שחור במראה לא מושקע . ברגר שנחשבת לאחת מהזמרות המוכשרות במראה השכבות- פשוט זוועות! ואני אומרת רק את דעתי.

הופעה יעל דקלבאום דנה ברגר (צילום: עודד קרני)
מראה רוקיסטי מחורב. דנה ברגר | צילום: עודד קרני

בר בן קיל המוכרת יותר כצמד "בר ואינה " מהמירוץ למיליון נראתה מהלכת לה עם אימה מלובששת במראה "גברי", כובע קאובויי ומעיל צמר מחויט שמטשטש קלות את מראה ה"בת". הפאשניסטה רוצה להחמיא לבר על הסגנון האישי והמיוחד – בר בהחלט מתלבששת  ואולי בקרוב תזכה לקמפיין- מי ייתן! יייס למהרס. ואני רק אומרת את דעתי.

בר ון קיל, נתן גושן, המירוץ למיליון (צילום: ראובן שניידר )
בקרוב קמפיין? בר בן קיל | צילום: ראובן שניידר

>> ברבור ורוד: נטלי פורטמן עשתה לפאשניסטה את השבוע

>> לרשימה המלאה של היכל הקהילה

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה