>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם? 

חתונה דפנה שחר-דליה איציק (צילום: ראובן שניידר )
מחווה לגן החיות? דליה איציק | צילום: ראובן שניידר
השבוע נתקלה הפאשניסטה בחברת הכנסת דליה איציק בהבעת תמיכה יוצאת דופן בבית הנבחרים שבו היא יושבת שמושווה תמיד לגן חיות. אחרת איך תסבירו את החולצה המתפקששת אותה היא לובשת? איציק בחולצה המשלבת הדפס מנומר ונץ? חד משמעית: אין לגברת אף חוש אופנה שמבצבץ. ואני אומרת רק את דעתי.

חתונה דפנה שחר (צילום: ראובן שניידר )
שמלה אופנתית לטיגון שניצלים. ציפי לבני ובעלה | צילום: ראובן שניידר
עוד נבחרת ציבור שחייבת לעבור דחוף שיפור היא ציפי לבני. בשמלת מיני צמודה בשחור לבן חושפת ליבני את שניצלי הידיים – זה ממש לא פאן. הניסיון של לבני ללבוש שמלה שכביכול אופנתית ראוי  להערכה, אך במראה הזה המתפקשש - זה נראה יותר  כמו בדיחה. הפאשניסטה ממליצה ללבני להתמקד במכנס עם גזרה גבוהה וחולצות אווריריות לריכוך, כי כך השמלה משיגה עבורך בדיוק את המצב ההפוך. ואני אומרת רק את דעתי.

חתונה דפנה שחר (צילום: ראובן שניידר )
מחזקת את קולות הדתיים. רוחמה אברהם | צילום: ראובן שניידר
נראה כי ח"כ רוחמה אברהם החליטה לחזק את קולות הדתיים למפלגתה, אחרת איך נסביר את התפקששותה במראה הדוסי שלא יבייש דודה מבני ברק שלא יודעת לשחק את המשחק? השמלה האדומה שמסתירה את הברך והוספת הז'קט הנוראי על הדרך עם השעון המתכתי מסתכמים במראה אנטי-אופנתי. ואני אומרת רק את דעתי.

אירוע רשת בלונה פארק (צילום: ראובן שניידר )
יום כיף לגפנים. אביב גפן והמשפוחה | צילום: ראובן שניידר
משפחת גפן הגיעה ליום כיף - אין ספק ששני פרידן התלבששה לה בהתאם, במראה מלבב ולא מתחכם, בשמלה משובצת כאילו נתפרה ממפת פיקניק ואביב במראה הנער השתוטניק (במלרע). המשפחה התלבששה במראה של קיץ אופנתי, ואני אומרת רק את דעתי.

חתונה דפנה שחר - אתי דודאי ובנה (צילום: ראובן שניידר )
מעוקלת ומתפקששת. אתי דודאי ותכשיט | צילום: ראובן שניידר
המעושרת המעוקלת אתי דודאי הגיעה לחתונת חברתה במלוא התפקששותה. נראה, כי דודאי החליטה לעטוף את עצמה בכל טרנד אפשרי: שמלת הקומבניזון בשילוב עם הגרביון המבריק - זה בכלל לא מדליק. האבזור  עם שרשראות הפנינים – הוא בשתי מילים: על הפנים. הפרגון היחידי הוא על נעל העקב בצבע הקרם והבחור אתו הגעת יד ביד- הוא בהחלט נחמד. ואני אומרת רק את דעתי.

חתונה דפנה שחר (צילום: ראובן שניידר )
מתאים לך לבן. דפנה שחר ובעלה הטרי | צילום: ראובן שניידר
דפנה שחר, שהתחתנה בשבוע שעבר והתלבששה לה בשמלה לבנה, נראית נפלא. בהחלט ניתן לומר שמחמיא לה מראה הכלה. השיער עבר הארכה לקראת החתונה במראה גלי וטבעי: ממש מתלבששת כלבבי. מזל טוב, ואני אומרת רק את דעתי.

חתונה דפנה שחר- לאה שנירר ובעלה (צילום: ראובן שניידר )
פאן לך, אבל למה אנחנו צריכים לסבול? לאה שנירר ובן זוגה | צילום: ראובן שניידר
ואם במעושרות עסקינו, איך אפשר בלי הכוכבת לאה שנירר, שהגיעה לחתונת חברתה בשמלת מקסי בוורוד עתיק. השמלה לא מחמיאה לצללית גופה – סאטן ובדים מבריקים מבליטים את כל העודפים האסורים. הפאשניסטה מפרגנת לשנירר על הלק השחור והתכשוט שמוסיף הומור. מומלץ לוותר על השביל בצד שמעצים את הלוק ההמום, אבל כנראה שככה זה כשפאן לה במקסימום. ואני אומרת רק את דעתי.

אירוע תנו לחיות לחיות (צילום: ראובן שניידר )
לא מתאמצת. אביבית בר זוהר | צילום: ראובן שניידר
אביבית בר זוהר מקבלת השבוע את תואר ה"מתלבששת הלא מתאמצת" של הפאשניסטה. בר זוהר, שבדרך כלל מאוד מתאמצת בסגנון לבושה ומשתדלת להגיע חשופה, נראתה השבוע במראה צעיר, רענן שכולו פאן. חולצת הטי שירט המודפסת עם המפתח הרחב, הג'ינס הכחול והעגיל שמשלים הכול. הפאשניסטה ממליצה לבר זוהר  להתמיד יותר על מראה שכזה ותמיד להתאבזר על ידך בבחור שווה כזה. ואני אומרת רק את דעתי.

אירוע רשת בלונה פארק (צילום: ראובן שניידר )
מראה מתפקשש לשנה החדשה. אילנתי לוי | צילום: ראובן שניידר
אילנית לוי, שבדרך כלל מתלבששת, החליטה שלקראת השנה תתפקשש הגברת. במראה לא ברור ובשילוב לא קשור גרמה לפאשניסטה לקיטור. שמלת המיני שאתה הגיעה ליום כיף נראית כלל לא מתאימה לבילוי בלונה פארק. החיבור הנוראי של הבגדים עם הנעל החומה והאבזם זהב - אין ספק שלא חשבת עליו. ואני אומרת רק את דעתי.

>> הפאשניסטה בהלם מנשות הביצה