מירי נבו עושה ספורט (צילום: אלעד דיין)
מוכנה לקייטנה | צילום: אלעד דיין
הפאשניסטה הבחינה, כי אשת הספורט מירי נבו לא מודעת לכך שהחופש הגדול כבר הסתיים. אחרת איך ייתכן כי נבו (שהחליטה לצאת לריצת מרתון בירקון) סוחבת איתה כפי שנהוג בקייטנות הקיץ "שקיות שוקו" לבוקר ו "שניצלים" לעיקרית. הפאשניסטה מבקשת מנבו לא להתפקשש, להבא לארוז עצמה באריזה פחות חושפנית, וממליצה על ד"ר קליין להרמה ועיצוב הצלוליט... ואני רק אומרת את דעתי!

נבחרת האומנים מול נבחרת באג (צילום: ראובן שניידר)
בשריקת הידד, קבל ניצחון טכני | צילום: ראובן שניידר
לעוד עניין ספורטיבי במיוחד. למרות סלידתה של הפאשניסטה ממשחקי ספורט, היא הגיעה לצפות במשחקם של מספר ידוענים נגד עובדי חברת "באג". את תשומת ליבה של הפאשניסטה משך במיוחד רודריגו גונזלס שהתאבזר לא רק בשם של שחקן כדורגל ספרדי, אלא גם במראה מתלבשש במיוחד. בשריקת "הידד" העניקה הפאשניסטה לגונזלס ניצחון טכני, כי ככה זה שעומד מולה הלטיני... ואני רק אומרת את דעתי!

קובי פרץ ואשתו בורדינון - קובי פרץ ואשתו (צילום: אלירן אביטל)
"תנו לחיות לחיות" מחכים לטלפון | צילום: אלירן אביטל
אזהרה! אזעקות נחש צפע נשמעות באוויר. הפאשניסטה מזהירה כי נחשים נראו מסתובבים חופשי ומאיימים להכיש סלביות רבות. אחרי ששאלנו לשלומה של אורית פוקס שהוכשה בעבר ע"י נחש חמד, נראה כי לאחרונה הוכשה ענבל פרץ היפיפייה  (אשתו של) ע"י נחש ארסי במיוחד. אחרת, איך תסבירו את  פרץ ההתפקששות הזו של ענבל, שהגיעה להשקת קולקציית אופנת הטקסטיל של "ורדינון" בשמלה מנוחשת ומפוקששת.
הפאשניסטה ממליצה ליפה להוביל את הקמפיין של "תנו לחיות לחיות" אליו היא בוודאי תתקבל עם שמלתה בלי שום בעיות... ואני אומרת רק את דעתי!

קובי פרץ ואשתו בורדינון - אורלי ויינרמן (צילום: אלירן אביטל)
אולפנת "הלקיא- בה" שלחו לכם טפסים בדואר | צילום: אלירן אביטל
הפאשניסטה מודיעה, כי במקרה הבא לא מדובר בתיעוד הבנות המקובלות מאולפנת "בנות עקיבא", אלא במעצבת גלית לוי ובשחקנית אורלי ויינרמן. הפאשניסטה, שלאור התפקששותן בלבוש החסוד וחסר כל הטעם, תמליץ לשלוח את הבנות לאולפנת "להקיא– בא". לשם בוודאי תתקבלנה בברכה,  ותוכלנה לפצוח בתפילה לאלוהי הסטייל... ואני רק אומרת את דעתי!

חתונה בת עינת שרוף עינת שרוף (צילום: אלעד דיין)
הטעם האישי בהחלט שרוף | צילום: אלעד דיין
הפאשניסטה הגיעה למסקנה, כי טעמה האישי של ענת בהחלט שרוף. נראה, כי למרות שהשילה ממשקלה כמה קילוגרמים עודפים, העדיפה שרוף להתפקשש על עצמה (בחתונת ביתה ) עם שק ורוד ונמנעה מלהשוויץ בגזרתה החדשה. לזה התווספו השיער, שנראה לא מושקע, העגיל, והכסף והזהב בסנדלים בשילובים לא מקובלים... ואני אומרת רק את דעתי !

אירוע גרייט שייפ - ארז דה דרזנר (צילום: אלעד דיין)
הפאשניסטה מפרגנת בייס למההרס! | צילום: אלעד דיין

את תואר המתלבשש השבועי מעניקה השבוע הפאשניסטה לארז דה דרזנר. אחרי שבאח הגדול בילה שעות דה דרזנר מול המראה והשוויץ בפנינו בגוף המסוקס, השזוף והחלק (רררררר), נראה היה כי לאחר יציאתו מהבית גופו התרפד, ולא בשרירים.
דה דרזנר החליט לחזור לסורו, ונראה שאת הקיץ האחרון בילה במכון הכושר ומתחת לשמש. באירוע של חדר הכושר גרייט שייפ בת"א ארז נצפה בגזרה חטובה ומסוקסת מאי פעם. הפאשניסטה, שחשה ב"אנרגיות החיוביות" החליטה לפרגן לו ב"אקסייט". יייס למהרס... ואני רק אומרת את דעתי!

ליידי גאגא עקבים (צילום: Allan Bregg / Splash News, Splash news)
משלימה הכנסה בקרקס? | צילום: Allan Bregg / Splash News, Splash news
ליידי גאגא החליטה להשלים את קריירת הקרקס שלה, והחלה בהליכה על קביים בכל הופעותיה הפומביות. הפאשניסטה, שחובבת פלטפורמות מושבעת ועוד יותר חובבת את הגאגא, התרשמה מהיכולות שהפגינה הגאגא במפגש עם מעריציה. הליידי אין רד, בשמלה מושלמת במראה האוואנגרדי מדגיש את הבאדי. המשקפיים המוגזמות, השיער האסוף וכמובן הליפסטיק האדום: יייס למהרסת שמתחפששת... ואני אומרת רק את דעתי!

אין תמונה
תמונות קשות במיוחד
הפאשניסטה נדהמה לראות את המראות הקשים של טורי ספלינג (דונה מרטין) שהגיעה לחנות הלבשה תחתונה במצבה. הדונה באה במראה הרוח רפאים שנתקעה במגהץ, ובקרוב עומדת להתפוצץ. הפאשניסטה מאחלת לדונה לידה קלה, ובינתיים מתמודדת בעצמה עם הבחילה. טורי ספלינג התפקששת  במיוחד... ואני אומרת רק את דעתי!

אין תמונה
קבלי את תואר המתלבששת השבועית
הפאשניסטה נתקלה בבר רפאלי כשזו משוחחת עם דוגמנית העל נעמי קמפבל בתצוגת האופנה של מרקסה בניו יורק. אחרי אוברול שגורם לדחי אותו לבשה רפאלי בפסטיבל קאן, החליטה בר להתלבשש בשמלת מיני, שמשלבת בדי תחרה שחורים עם לייקרה שקופה להבלטת גופה. הפאשניסטה מעניקה לרפאלי את תואר המתלבששת השבועית, ומפרגנת לה על הבלורית! ייס למהרס. ואני אומרת רק את דעתי!

אין תמונה
נצלתה בטוסטר על חום גבוה
הפאשניסטה שואלת לשלומה של בריטני ספירס שנצפתה אחרי שצלו אותה בטוסטר על חום גבוה, עטפו אותה במפת שולחן מרומניה, וארזו במגף פרוותי מאנטרקטיקה החורפית. הפאשניסטה, שיצרה קשר עם ספירס, אמרה לה כי "אמנם חזרת מבילוי במיאמי, אבל את נראית דיזסטרו, מאמי!". ואני אומרת רק את דעתי!

>> "בין שחור ללבן"- הפקת האופנה של קיי לונג והצלם בן אסיף

>> היכנסו לכתבות נוספות בערוץ הגאווה