גמר לה לה לנד ג'ולייטה (צילום: ראובן שניידר)
ממחזרת את בדי האוהלים בג'סי כהן? | צילום: ראובן שניידר
הפאשניסטה עודכנה אמש, כי הזמרת ג'ולייטה תפסה יוזמה והחליטה כי אחרי פינוי מאהל המחאה בשכונת ג'סי כהן, תמחזר את בדי האוהלים ותתפור שמלת ערב מתפקששת לגמר ה"לה לה לנד". לצערה, מדובר היה בגיבוב בדים שאולי היה מתאים רק להופעה באותה השכונה.

ג'ולייטה הדקיקה, שהפאשניסטה בחרה בה לפייבוריטית שלה בתוכנית ה"לה לה לנד", לא קטפה את המקום הראשון בתחרות, אך מקבלת את הזכייה בתואר ה"לא! לא! לנד" לשמלת האפרסק המוגזמת. ואני רק אומרת את דעתי!

גמר לה לה לנד זהבה בן (צילום: ראובן שניידר)
ניתקה קשר גם עם כל סטייליסט | צילום: ראובן שניידר
פאשניסטה, שהגיעה לטקס גמר ה"לה לה", הבחינה כי ניתוק הקשרים בין זהבה בן לאחותה אתי לוי הוא לא ניתוק הקשרים היחיד שחווה כעת בן. נראה, כי היא ניתקה גם כל קשר עם סטייליסטים, כשהחליטה להגיע לגמר כמתפקששת רצינית בשמלת מיני משיפון תכלת.

את השמלה, שלא מחמיאה לגזרתך הדקיקה, תוכלי ללבוש אולי בערב מחווה לזמרת יפה ירקוני (שתבדל לחיים ארוכים, לפחות כמו אורך תוספות השיער שלך). ואני רק אומרת את דעתי!

גמר לה לה לנד אתי לוי (צילום: ראובן שניידר)
עברה בשוק הבדואים בבאר שבע | צילום: ראובן שניידר
הפאשניסטה נדהמה לגלות, כי בדרכה למועדון האומן 17 בת"א (שם התקיים גמר ה"לה לה לנד"), החליטה הזמרת אתי לוי לעבור דרך שוק הבדואים בעיר הולדתה ב"ש, ולרכוש מכנסיי סקיני 3/4, גופייה שחורה וטופ בהשראת "סורגים", ככל הנראה כאות מחווה לאמרגנה ששוחרר מהכלא רק לאחרונה!

הפאשניסטה הייתה כולאה מאחורי סורג ובריח מתפקששות, שרק חשבו להגיע לגמר תוכנית טלוויזיה במראה הזה. ואני אומרת רק את דעתי!

אביב אלוש חתונה (צילום: People Photography)
הפאשניסטה כבר תפרה שמלה | צילום: People Photography
הפאשניסטה מעניקה לעוז זהבי את תואר המתלבשש הגברי של השבוע. עוז, שהגיע לחתונת חברו אביב אלוש, התלבשש במכופתרת שחורה ומכנס אלגנט עם חגורה דקיקה. לוק שגורם לפאשניסטה לרצות לשים עליו עניבה, טבעת, לשלוח הזמנות לחברי המערכת, ולשיר את שירת  הקולולוייייס למהרס. ואני רק אומרת את דעתי!

אירוע פרייר ליהיא גרינר (צילום: עודד קרני)
מקבלת את אות הייייייס למהרס!!! לשבוע זה | צילום: עודד קרני
הפאשניסטה היתה סו אקסייטד כשפגשה בליהי גרינר בהשקת Mixology By Perrier. גרינר (שהפאשניסטה אמנם לא תמיד מתחברת לפיקשושיה הצמודים והחושפניים משהו), הגיעה להשקה בשמלה לבנה עם הדפס שחור, בגזרה ישרה א- סימטרית ועם פפיון בכתף.
הפאשניסטה ממליצה לליהי לאמץ לעצמה את המראה הזה שנעים לגזרתה, ובעיקר להישאר עם החיוך המקסים שלה. גרינר מקבלת את  אות היייס למהרס לשבוע זה! ואני רק אומרת את דעתי!!!

חתונה מרינה קבישר (צילום: שרון רביבו)
ברכות על שמלת כלה מתלבששת | צילום: שרון רביבו
הפאשניסטה רוצה לברך את מרינה קבישר, לא רק לרגל נישואיה לאיש העסקים יקיר שעשוע, אלא גם על בחירת שמלת כלה מתלבששת במיוחד, שעיצבה מעצבת שמלות הכלה ענבל דרור.
ענבל, שלא יכלה להבליט בשמלה את הישבן של המדינה, בחרה לעצב שמלה במראה רומנטי וזורם, שנכון למרינה (שנמצאת בחודשים מתקדמים של הריון) ולגזרתה ההריונית. יייס למהרס. ואני רק אומרת את דעתי!

אין תמונה
מתפקששת במראה נערת רוק
ואם בהריונות עסקינן, הפאשניסטה נדהמה השבוע לראות את המראות הקשים אליה נחשפים, כשהחליטה מבקרת האופנה והזמרת קלי אוסרבון להתפקשש במראה נערת הרוק. הזמרת החליטה כנראה, כי אם ביונסה יכולה לחשוף את בטנה, אז גם היא יכולה. רק חבל שבטנה של  הביונסה –הריונית! את משטרת האופנה של עצמה היא בוודאי לא הייתה עוברת בשלום, לא עם הבטן החשופה ולא עם הטופ האדום. ואני רק אומרת את דעתי!

אין תמונה
מארק רונסון: ניחן בכישרון מתלבשש

ואם בחתונות עסקינן, המוזיקאי היהודי המבוקש מארק רונסון, זוכה פרס הגראמי 2011, נישא בשבוע שעבר עם בחירת ליבו, הדוגמנית הצרפתייה ג'וזפין דה לה באום.
מארק, שניחן בכישרון מוזיקלי מיוחד, כנראה גם ניחן בכישרון מתלבשש ייחודי.
הפאשניסטה מברכת את השניים על המראה המקורי והמלבב בחתונתם: מארק בחליפת פסים ורודה וג'וזפין בשמלת קרם בסגנון וינטאג' צרפתי משובצת פנינים.
הפאשניסטה מבינה, כי כנראה ככה זה כשעבדת עם הפאשניסטה (איימי ויינאהוס) הכי מיוחדת בתעשייה, יהיה שיקה ברוך!!! ואני רק אומרת את דעתי!!!

אין תמונה
ביונסה בנטוראל- סה פה- נורמאל!
ביונסה עדכנה את הפאשניסטה שהיא מעוניינת לשים קץ לשמועות, כי פברקה הריון בטקס ה- vma, בו חשפה את הריונה וביטנה. הפאשניסטה דווקא כן האמינה, כי הבטן אותה הציגה ביונסה לראווה מתחת לבגדיה אמיתית. הפאשניסטה רואה, כי ביונסה בנטורל- סה פה נורמאל, וממליצה לביונסה כי מה שלא עושה הטבע, יעשה הצבע!!! ואני רק אומרת את דעתי!

>>קיי לונג המומה מסלבז ארצנו