>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

הפאשניסטה מברכת את קרן פלס על הריונה הראשון אך מצרה על התפקששותה בשמלת הריון שמזכירה לה גיבוב של וילון. השמלה מבליטה את הפרונט המרשים של הזמרת בעלת החזון, אך ההתלבששות בשמלה זו היא בהחלט כישלון. ואני אומרת רק את דעתי.

קרן פלס בהריון (צילום: ראובן שניידר )
למרות ההתפקקשות, מזל טוב גדול | צילום: ראובן שניידר

התימניות הגיעו למסיבת סיום עונת ה"רצים למילון" ונראה שאת דבריה של הפאשניסטה לא הפנימו ושוב התפקששו במראה שמתאים לחתונה באולמי בונבון, בלי טעם וריח שלא נדבר על סגנון. התסרוקות שאיתן הגיעו אחרי צילום לקמפיין בגדי הים הזעירים, מתאימים לתרבויות אחרות מעבר להרים. ואני אומרת רק את דעתי.

המירוץ למיליון 2 מסיימים עונה (צילום: ראובן שניידר )
תרבויות אחרות? התימניות | צילום: ראובן שניידר

דנה אינטרנשיונל, אחת הזמרות המוערכות על ידי הפאשניסטה, הגיעה לתת את קולה בערב התרמה, אך כמה חבל שדנה הגיעה במראה כלל לא אינטרנשיונלי. הזמרת, שבדרך כלל מופיעה עם שמלמלות נוצצות, העדיפה לוותר, לאוורר את הנוצות והופיעה בג'ינס ובטוניקת סטרפלס במראה קז'ואלי שנראה מיד היוצר של המעצב "שוקי כרמלי".

איתה התלבששה נינט טייב במראה רוקיסטי - מכנסי עור ותספורת "יאנה"  – לא רע בשביל המאורע. ואני אומרת רק את דעתי.

נינט טייב ודנה אינטרנשיונל (צילום: ראובן שניידר )
המאמי הלאומית והדיווה הבינלאומית | צילום: ראובן שניידר

הפאשניסטה רוצה לפרגן ליקירת המדור אניה בוקשטיין, שהתלבששה בשמלת תחרה שקופה ושחורה בשילוב גימורים מעור וחזייה בחלק העליון שלא משאירה מקום לדמיון. ההתלבשות של אניה מאוד משמחת, בעיקר התחתון אותו בחרה לשים מתחת. ייס למהרס. ואני אומרת רק את דעתי.

נינט טייב ואניה בוקשטיין (צילום: ראובן שניידר )
יייס למהרס. אניה בוקשטיין עם נינט | צילום: ראובן שניידר

הפאשניסטה חשבה לרגע כי הגיעה לאירוע התרמה של החורפנים המזמרים, אך נראה כי לא כך הדבר. פשוט מרינה מקסימלאן בלומין מגזימה כהרגלה כשהחליטה לשים פס במגפיים מסמורטטות מפרווה אפורה, גי'נס יוזד אפור, מעיל חום קקי מעל המכנס. הפאשניסטה כעוסה כי מהזלזול קצת נמאס. ואני אומרת רק את דעתי.

מארינה מקסימיליאן בלומין (צילום: ראובן שניידר )
ארוע התרמה של החורפנים המזמרים? ממ"ב | צילום: ראובן שניידר

הפאשניסטה רוצה לפרגן לגבר שגורם לה באקססוריז החדש להתעניין. אנחל הגיע מלווה בזוג קביים, אחרי שקיבל פציעה קלה ברגליים. לפחות חוש הטעם הטוב של בונני לא נפגע והוא התלבשש בלבוש מאוד סקסי ומחמיא. ואני אומרת רק את דעתי.

חתונה רודריגו גונזלס אנחל בונני (צילום: ראובן שניידר )
חתיך גם על קביים. אנחל בונני | צילום: ראובן שניידר

הפאשניסטה לפעמים מעדיפה לא להגיב, בייחוד שמדובר במראה כזה "מרהיב". את שיקול הדעת למראה של חופית טייב הפאשניסטה תשאיר לכם הקוראים. והפעם אני לא אומרת את דעתי.

חתונה רודריגו גונזלס חופית טייב (צילום: ראובן שניידר )
הפאשניסטה בוחרת בזכות השתיקה. חופית טייב | צילום: ראובן שניידר

>> "אסון התימניות": הפאשניסטה בהלם

הפאשניסטה מאוכזבת מיו"ר קדימה, שבהתפקששות המחויטת הפעם הגזימה. ציפי לבני בשמלת מיני שחורה ומעל ג'קט קוסמים שממבוכת המראה לפאשניסטה גרם להאדים. הפאשניסטה ממליצה ליו"ר להתרחק מהמראה הנדוש וגרדרובה חדשה בעזרת סטייליסט מיד לרכוש. ואני אומרת רק את דעתי.

ציפי ליבני (צילום: ראובן שניידר )
ציפי לבני | צילום: ראובן שניידר

כנראה שאחרי שבשבוע שעבר קיבלה אינה זוכת המרוץ למיליון פרגון מהפאשניסטה, לאכזב אותה החליטה. אינה הגיעה להשקה מפוקששת בשמלה דודתית ולא מחמיאה לגופה הפטיט. השמלה האדומה שעל אינה נראית גדולה במידה ולא מחמיאה. לאינה מומלץ ללבוש שמלות בגזרה יותר קצרצרה ועדיף תסרוקת פזורה ואני אומרת רק את דעתי.

אינה ברודר (צילום: לם וליץ סטודיו)
התפקששה. אינה | צילום: לם וליץ סטודיו

הפאשניסטה, שהגיעה למסיבת סיום העונה של ה"מירוץ למיליון", לא חשבה שתצפה באסון. לרגע חשבה כי מולה נעמדת אורית פוקס בפריזורה שחורה, אך מהר מאוד הטעות התבררה: מדובר במודחת הראשונה של ה"מירוץ למיליון", שאפילו את שמה הפאשניסטה לא זוכרת, אך נראה שעל פרובוקציה וחשיפת יתר לא תוותר הגברת. הפאשניסטה מבקשת רק להבא כשאת רוצה למשוך את תשומת לב ה"קהל", שקלי לעשות זאת במועדון מסוג אחר או לא בכלל. ואני אומרת רק את דעתי.

המירוץ למיליון 2 מסיימים עונה (צילום: ראובן שניידר )
הבהילה את הפאשניסטה. המודחת הראשונה מהמירוץ | צילום: ראובן שניידר

גל השמועות על חזרתם של הזוג ברובנסקי וגוש כבר בהחלט נדוש, אך פרגון על המראה המתלבשש של שניהם חובה לדרוש. אפרת במראה אביבי מאוד מחמיא עם חולצה ורודה, ג'קט בצבע פיסטוק פסטלי ומכנס קצר, אך הגרביון המבריק קצת מיותר. את כל המראה משלימה התסרוקת האסופה עם המטפחת ותיק היד האביב במראה השובבי. איתה, ברובנסקי שהתלבשש במראה גברי ספורט אלגנט, מרשים ואביבי. אולי כזוג בחיים זה להם לא מצליח, אבל מבחינת סגנון הם בהחלט זוג מנצח. ואני אומרת רק את דעתי.

אפרת גוש וירון ברובינסקי (צילום: ראובן שניידר )
זוג מנצח, לפחות מבחינת הסטייל. גוש וברובינסקי | צילום: ראובן שניידר

נופר מור שהשאירה הפעם את ההתלבששות מאחור, החליטה הפעם להגיע לאירוע מתוקשר עם ג'ינס סקיני, חולצת טורקיז וחזייה בולטת ככל שאפשר. הפאשניסטה, שבדרך כלל מפרגנת למור, מעדיפה את המראה המתפקשש הזה שלא לזכור. נופר ידועה במלבושיה הססגוניים והמיוחדים. חזרי אל התלם מיד ואין צורך במראה השקוף להגזים. ואני אומרת רק את דעתי.

נופר מור (צילום: לם וליץ סטודיו)
מתפקששת. נופר מור | צילום: לם וליץ סטודיו

>> ברבור ורוד: נטלי פורטמן עשתה לפאשניסטה את השבוע

>> לרשימה המלאה של היכל הקהילה

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה