חמש שנים עברו מאז הערב הראשון שלנו ביחד. מי היה מאמין שנחזיק כל כך הרבה? אני זוכר שלדייט הראשון שלנו עוד הגבתי בסקפטיות הומואית תל אביבית מתבקשת. יום רביעי? סיריוסלי?! אני מודה שהדיזינגוף זה קרוב לבית שזה בונוס, אבל למה לבחור ביום הכי מיותר ומת בשבוע? בסוף חברים שכנעו אותי לתת הזדמנות. אם להיות כנים, באותה תקופה כבר הרגשתי שכל הקבועים שלי מתחילים לחזור על עצמם והתחשק לי להיפתח לדברים חדשים. אני זוכר שבשעה 23:30, הצד העצלני שלי עוד השתעשע ברעיון של לוותר על הכול ולהבריז, אבל דרינק ביתי וקצת מוזיקה ברקע וכל המחשבות על העבודה בבוקר שאחרי התפוגגו. כשהגעתי לשם, מותר כבר להודות, טיפה התאכזבתי. נכון שהמיקום שלו היה מעוצב בקטע תל אביבי מגניב (באותם ימים עדיין לא קראו לזה היפסטרי) אבל התרגלתי לחללים תל אביבים גדולים יותר. וחוץ מזה, אי אפשר להתעלם מהמבוכה הראשונית שתקפה את שנינו לצד מחשבות של "מה לעזאזל אתה עושה כאן ביום רביעי?".

רגע לפני שוויתרתי וחתכתי הביתה, הוא שבר את הקרח והציע שנעשה צ'ייסר יחד. שלוש שעות אחר כך, ליטר אלכוהול והמון מוזיקה טובה והאסימון ירד - כבר הייתי חצי מאוהב. נדמה לי ששנינו ידענו שימי רביעי לא יראו עוד אותו דבר. וכך נולדה אחת ממערכות היחסים הכי ארוכות שפיתחתי בתל אביב – אני והדרעק.

חמש שנים אחרי ואני והדרעק עדיין כאן (ואלוהים יודע שלפעמים יש גבול לכמות הפעמים שאפשר לשמוע ביונסה). ובכל זאת, משהו בקסם שלו פשוט לא דוהה. שילוב חמקמק בין כל מה שמוכר וטוב לצד העבודה שהדרעק כמו כל בן זוג טוב אף פעם לא מפסיק להשקיע ולרענן את עצמו.

אז לכבוד חגיגות 5 השנים, הגשמנו לשלושת המפיקים את החלום ההומואי המושלם – לחזור בזמן לשנת 2010 לראיון רגע לפני ערב הפתיחה ששינה את חייהם.

אין תמונה
ד דר דרע דרעק. אימרי ואושר

אימרי קלמן, מפיק שותף/יחצן אקסטרה נהלב/פלרטטן חסר תקנה

גיל: 24, ממש כמו גיל הכניסה לדרעק, הליין החדש שנפתח השבוע שאתה בטוח מגיע אליו, כן?

כתובת נוכחית: נחמני 45. אגב, פעם כמעט דרסתי מישהו בכניסה לבניין ואז גיליתי שהוא בדיוק בדרך לדרעק, הליין החדש שנפתח השבוע, אגב, אתה גר קרוב? תמיד מעניין אותי לגלות שכנים חדשים. בכלל, היה מגניב אם הייתה אפליקציה כזו שאומרת לך כמה הומואים גרים בסביבה שלך, לא?

מה עושה בחיים: מנהל את המסעדה ביסטרו 99, בדיזנגוף 99, ממש מול המועדון אפרטמנט איפה שהדרעק נפתח ושאתה הולך להגיע ולהביא גם מלא חברים. אבל מלא.

זוגיות: רווק, ופתוח להצעות. תמיד. אפילו להערב.

איך הגעת להתעסק בחיי הלילה: אני ואושר סבג פליטי ליינים ובאופן כללי אני אוהב את הלילה. וכל מה שקשור ללילה. ובכלל אוהב את הלילה.

"דרעק", ברצינות? מה הקטע עם השם של הליין? זה היה דרעק או שיקסע, נראה לי שבחרנו נכון. נראה לי שמסיבות טובות ובחינם בסביבת דיזינגוף זו זווית מעולה. אז מתראים שם, כן? אתה לא מבריז?

ליינים תל אביבים מחזיקים אפילו פחות מזוגיות תל אביביות, איפה אתה רואה את עצמך בעוד חמש שנים? האמת מקווה להישאר בן 20. אם לא במציאות, לפחות בראיונות יחצניים בטורים הורסים במאקו.

דרעק (צילום: זיו שדה)
אושר ואימרי מודל 2012 | צילום: זיו שדה

אושר סבג, מפיק שותף / דראגיסט

גיל: 22. עזבי את זה שגיל הכניסה הוא 23+. למה להיות קטנונית?

כתובת נוכחית: קינג ג'ורג'. מול הסקסי שופ, אלא מה.

מה עושה בחיים: חיילת נפקנית בבוקר ודראגיסטית שמנמנה בלילות

זוגיות: מה זה? לא הבנתי. שאלה הבאה.

איך הגעת להתעסק בלילה: בגלל שאת רוב הפעילות הלילית אני מבצעת מול המקרר, החלטתי לנתב את האנרגיות שלי לכיוונים חדשים.

"דרעק", ברצינות? מה הקטע עם הליין? פשוט sweat ו-6pack היו תפוסים, אז דרעק הייתה הבחירה השלישית שלנו. הרגשנו שצריך להגדיר מחדש את ימי רביעי, גם לי וגם לבעלי החדש אימרי היו ליינים בימי רביעי קודם לכן, אז זה הרגיש מאוד טבעי להמשיך בטריטוריה מוכרת. בנוגע לחוסר הנסיון שלנו, אנחנו כמו הארוניסטים האלה עם התמונות הפרטיות, עד שלא טעמת - אתה לא יודע מה אתה מפסיד.

ליינים תל אביבים מחזיקים אפילו פחות מזוגיות תל אביביות, איפה אתה רואה את עצמך בעוד חמש שנים? חמש שנים מהיום אני חותמת בביטוח לאומי, גרושה פלוס 2, קוקו גבוה, טיץ מנומר עם סימנים של אקונומיקה ועדיין עם חיבה עזה לסמבוסק פיצה.

אין תמונה
דקל הילד בסטוראג'

דקל אעידן, נערה בהפרעה בהתהוות

גיל: 18.

כתובת נוכחית: דיזינגוף 100, צמוד לסטוראג'.

מה עושה בחיים: מלצרית ומתנדבת (באופן לא רשמי) במשרד התיירות לקידום תיירות גאה בתל אביב.

זוגיות: בזוגיות עם עשרה גברים בו"ז.

טוב, אתה ממש ילד? אתה לא אמור להיות בתיכון במקום להתעסק בחיי הלילה של העיר: הגעתי מעפולה ילד ביישן מאוד וגיליתי שהשילוב בין מועדונים, מוזיקה והרבה וודקה ראשן מוציאים ממני צדדים טובים והתחלתי להכיר דמויות מפתח בחיי הלילה, ובסופו של דבר זה התגלגל לזה שהפכתי לחלק מזה.

"דרעק", ברצינות? ועוד בימי רביעי? נראה לך שיש מצב שזה יצליח? בגדול, אני אוהב דברים חדשים אבל בעיקר אני דלוק רצח על אימרי קלמן.

איפה אתה רואה את עצמך בעוד חמש שנים?

מורידה את השנדליר באומן 17! Mark My Words.

חמש שנים לדרעק | יום שישי 24.07.15 | 23:30 | האומן 17 (אברבנאל 88, תל אביב)