בזמן שמרבית הקהילה עדיין סופרת את נזקי הקלוריות של החג ובונה את תוכנית החיטוב הדורסנית ע"ש פרייד 2016, מסתובבת לה בעולם גם גנטיקה אחרת תחת השם אליעד כהן. למעלה משש שנים מתפקד כהן בתור הפוסטר בוי של הסקס אפיל הציוני ברחבי הגלובוס. עם אמביציה בשמיים ומאפיינים מזרח תיכוניים מסוקסים דוגמת החזה השרירי והשעיר או החיוך הממזרי, הבחור הצליח למנף את המראה הישראלי הכי רחוק שאפשר. בוא נגיד שבזמן שרובנו חשים מינימום משרד ההסברה הישראלי אם הצלחנו להוסיף שני עוקבים חדשים באינסטגרם אחרי ה"סירקיט", כהן מתקתק במרץ שערים בספרטקוס, זוכה בתארים של מגזין OUT ובעיקר מנהל ליין מסיבות כלל עולמי שנבנה כולו בדמותו. לכבוד יום ההולדת ה-28 שלו שיערך בשיתוף ליין ה-FFF של שמעון שירזי במועדון הבלוק, ה"מיקסר" תפס אותו לראיון צפוף על ההצלחה הגלובלית, הקשיים שמאחורי עולם המסיבות ואפילו קצת מחשבות על התבגרות.

בגדול, אפשר לקבוע שאתה בעצם מגשים את הפנטזיה האישית של חצי מתל אביב כשהעבודה שלך היא בעצם לדלג בין פסטיבלי גייז, לארדים ומסיבות היסטריות. איך כל זה נראה מהזווית שלך?
"האמת, שהפאפא שנולד לפני שש שנים והפך להצלחה ענקית הוא באמת חלום שהתגשם, אבל אני חייב להודות שזה הרבה פחות גלאם ממה שזה נראה. איך שזה נתפס מבחוץ אולי נראה זוהר ונוצץ אבל כדי להגיע לתוצאה טובה צריך המון אנרגיות והתעסקות בבקסטייג' שהיא מאוד תובענית. הקהל הגאה הוא קהל של חידושים ולכן, כדי להישאר רלוונטי, אני תמיד מחפש את הקונספט והדבר הבא. חלק גדול מהעבודה שלי כמפיק הוא הרבה פחות סקסי מאיך שאנשים מדמיינים את זה: שעות של שיחות סקייפ בהן אני מנסה לחבר פאזל של די. ג'יי מספרד, גרפיקאי מפריז, מעצב תלבושות מקולומביה ואנשים נוספים מהצוות הבינלאומי כדי ליצור לקהל לילה אחד שיהיה בלתי נשכח".

אחרי שנים של הצלחה בשוק העולמי, אפשר לראות סוף סוף נוכחות מוגברת שלך גם בתל אביב – כמובן מסיבת יום ההולדת שלך, אבל גם אירועי הגאווה 2016 בהם אתה מככב. אפשר להצהיר שאתה חוזר לזוגיות קבועה (ופתוחה) עם תל אביב?
"אני אמנם גר בספרד, אבל בסופו של דבר, אין כמו הארץ. תל אביב היא יעד משמעותי מאוד מבחינת הפאפא ואני באמת מאמין שיש לליין הרבה מה להציע בחיי הלילה של העיר. זו תקופה בתל אביב שבה מתעוררת התחושה שהגיע הזמן לדברים חדשים בעיר, ויש את הרעב הזה למשהו Fresh. החיבור עם שירזי, שאותו אני גאה להשיק כבר במסיבה הקרובה, הוא סגירת מעגל מבחינתי, כי את הצעדים הראשונים שלי בעולם הלילה עשיתי כברמן אצלו, ב-FFF. השיתוף פעולה הזה כמובן ימשיך לתוך חודש הגאווה, שבו אנו משיקים את צמיד ה-Tel Aviv Pride, צמיד ייחודי שבו משתפים פעולה הפאפא, שירזי ועופר ניסים".

אין תמונה
הקהל הגאה אוהב חידושים - אליעד כהן

חיי הלילה יכולים להיות עולם מאוד מאתגר. מה לדעתך הדבר הכי קשה בעבודה בתחום הזה? בהנחה שאנחנו לא מחשיבים את השעות הארוכות בחדר כושר או צריכת הכמות האימתנית של חזה עוף.
"אני מאמין שלא משנה באיזה קשיים אתה נתקל כמפיק, הכי חשוב שהקהל שמגיע ליהנות לא ירגיש אותם ויתמסר לחלוטין לחוויה. לצורך העניין, המסיבה הנוכחית של הפאפא תוכננה במקור למועדון "האומן" והועברה לבלוק, מה שחייב אותנו לתכנן את הדברים מחדש בזמן אמת. אבל כמו שאמרתי – בסוף המטרה היא הקהל, ובתכנון נכון שלי ושל שירזי הצלחנו לשדרג את המסיבה אפילו יותר. המעבר לבלוק אפשר לנו להקים במה ענקית בתוך המועדון ולהתאים את ההפקה לשלושה חללים שיפעלו במקביל כך שבמקום מסיבה, יצרנו מגה-מסיבה והכל הסתדר לטובה".

ובין כל הצילומים וההכנות, אתה בעצם חוגג יום הולדת 28 – גיל שכבר מתחיל לדגדג את שלושים מלמטה. עולות לך מחשבות על התבגרות בתוך התעשיה הלא פשוטה הזו?
"את הפאפא התחלתי בגיל 22, כשהייתי ילד ורק הגעתי לעיר, ואני מודה שנסחפתי בתוך העשייה. במשך שש שנים אני נמצא בעצם בתהליך של סיבוב הופעות תמידי ברחבי העולם, ולא ממש יוצא לי לנוח ולעכל את התהליך הזה שעברתי, ושאני עדיין עובר. עם זאת, אני חייב להגיד שאני לאט-לאט מוצא את עצמי יותר במקום של ההפקה, ואפילו קצת מנסה למתן את החלק שלי בפרונט של המסיבה. קשה לי לדעת מה יהיה עוד כמה שנים, אבל אני מאמין שעם הזמן המקום שלי יהפוך להיות יותר ויותר מאחורי הקלעים, שזה אתגר שאני אוהב לא פחות".

מילה אחרונה לקוראי ה"מיקסר" לגבי ההפתעות שצפויות ביום ההולדת שלך:
"האמת, שאני קודם כל נורא מתרגש בעצמי מהמסיבה הנוכחית. כמו שאמרתי, המעבר לבלוק הפך את ההפקה למגה-מסיבה, שתימשך עשר שעות בכל החללים של הבלוק, תחת הקונספט של Papa Heroes - הגירסה הוויזואלית והסקסית שלנו לעולם גיבורי העל. על המוזיקה יהיו אחראים די. ג'יי סורי וטומי וונדרלאנד, שניגנו כבר בפאפא בכל רחבי העולם, לצד כוכבים מקומיים כמו ערן טל, תומר מזרחי, דניאל חדד ומוטי ס'. חוץ מעמדת ההפקה ועל הבמה, תוכלו כמובן למצוא אותי גם על הרחבה, רוקד עם הקהל. אני יודע שזה לא נשמע סטנדרטי למפיק אבל באופן אישי, הרגעים האלה שבהם אני מרגיש את האנרגיות של הפאפא מבפנים הם כנראה הרגעים הכי יפים שלי בתוך המסיבה והדרך הכי מיוחדת שלי לחגוג יום הולדת".

 FFF: Papa Heroes Tel Aviv | יום שישי 29.04.16 | 23:59 | הבלוק (סלמה 157, תל אביב) | לרכישת כרטיסים לחצו כאן

 ה"מיקסר" ממשיך לערבב אתכם גם בערוץ הסאונדלאוד שלנו: