השחקן הזה וודאי מוכר לכם כמת’יו קראולי מ"אחוזת דאונטון", אך דן סטיבנס צבר עוד לפני כן קהל מעריצים גאה בתפקידו המקריפ והמאצ’ואיסטי במותחן "האורח". סטיבנס ודאי יודע לבחור לעצמו תפקידים שיראו מגוון, מכיוון שהפעם הוא מככב בהפקה האחרונה של וויל פארל לרשת נטפליקס, "האירוויזיון", או בשמה המלא "תחרות הזמר של האירוויזיון: סיפורה של Fire Saga". סטיבן מגלם בסרט את נסיך הפופ בארון, אלכסנדר למטוב, התשובה הרוסית לג’ורג’ מייקל ולהקת "Wham!‎".

לקראת סוף הסרט עולה הפרדוקס המניע של הסרט כולו, כשנשאל לנטייתו המינית, וספציפית אם הוא הומו, עונה למטוב: "אני לא יכול להיות הומו, אני רוסי". התשובה הזו משקפת בדיוק את הקו הרשמי של הקרמלין כיום.

"לצערי, אנו חיים בעולם בו יש שלטונות שמתנגדים להכיר במיניות של אנשים. שמנסים לרמוס אותה באופן אקטיבי" מסביר סטיבנס בראיון למגזין הגאה NewNowNext, "חשוב להכיר בעובדה ולזכור, שהאירוויזיון היה במשך זמן רב מרחב בטוח ללהט"ב. יש לתחרות מעריצים גאים רבים בכל העולם. זה משהו שכדאי מאוד לחגוג ולהאדיר".

סטיבן גם מתרגש לדבר על הנאמבר שעשה לצד כוכבות אירוויזיון אמיתיות כמו נטע וקונצ’יטה וורסט. צפו בראיון המלא כדי להבין מדוע וכיצד הוחלט להעניק לדמותו של סטיבנס את התספורת לה זכתה: