אם גם אתם ניסיתם לבדוק מה קורה כשמפגישים שתי דמויות מאותו המין ב-Sims, או לשתול את השדות בחווה שלכם לפי צבעי דגל הגאווה, הכתבה הזו היא בשבילכם. אחרי שנים של ניסיונות ואילתורים למצוא נקודות אור להט"ביות במשחקים השונים, חברת אטארי מודיעה על פיתוח משחק ראשון מסוגו המבוסס על תמה להט"בית - Pridefest.

במשחק החדש יוכלו הגיימרים לדמות ארגון של פסטיבל גאווה, ובחברה מקווים שהמשחק יהפוך ללהיט בקרב הגיימרים. "אנו נרגשים לפתח את המשחק הלהט"בי הראשון של אטארי, שיעניק לשחקנים מכל רקע את ההזדמנות לשחק במשחק מהנה וייחודי המייצג מטרה נלהבת", אמר טוד שלבטר, סמנכ"ל התפעול של החברה, בהכרזה על המשחק. "נמשיך להציע מגוון רחב של משחקים כוללים לכל אוהדי אטארי, ו-Pridefest הוא דוגמא נוספת לאופן שבו אנחנו עושים את זה".

Pridefest אטרי משחק מחשב גאה
תומכים לא רק וירטואלית. אטארי

Pridefest מאפשר לשחקנים לתכנן פסטיבל גאווה בעיר שלהם, הכולל התאמה אישית של משאיות המצעד באמצעות קישוטים צבעוניים ועיטור האזור באטרקציות ומופעי בידור המושכים את העין, במטרה לשמור על העיר שלהם שמחה ותוססת. השחקנים יצטרכו לפתור את האתגרים ולהשלים את המשימות כדי לפתוח אופציות משחק נוספות, או לקבל בונוסים אחרים. המשחק ישלב התאמה אישית, שונות ותכונות חברתיות, ובכלל זה את האפשרות לשוחח עם חברים, לבקר בערים של חברים וליצור אווטארים מקושטים בבגדים ותכשיטים. החברה עדיין לא חשפה את אנימצית המשחק, המותאם לטבלטים וסמארטפונים, אך פרסמה את הלוגו המוצע.

מאט קון, מייסד כנס הגיימרים GaymerX, שיבח את המהלך של החברה לאמץ את קהילת הגיימרים הלהט"בים: "משחקים הוא ענף הבידור הגדול ביותר בעולם ואטארי הוא אחד המותגים המוכרים והסמליים ביותר. לגרום להם לתמוך בכנס הגיימרים שלנו ולהוציא לשוק משחק נושא להט"בי הוא צעד ענק לקראת שוויון במשחקים ואני מתרגש שיש להם את האומץ לעשות את הצעד הראשון של תמיכה בקהילה".

Pridefest אטרי משחק מחשב גאה
צעדו, חברים, צעדו

עוד ב-mako גאווה: