הקליפ לסינגל החדש של סוכריית הפופ השוודית רובין, Send to Robyn Immediately, מתוך אלבומה האחרון "האני", מתחיל בצילום של קבוצת צעירים רוקדים בהילוך איטי ביער. במהלך הריקוד זוגות שונים מוצגים מחובקים ומתנשקים, וביניהם מתגלים גם זוג נערים גאים. שני הנערים מתנשקים לרגע, בשוט זריז אחד, כשהם עומדים מחובקים באגם. מיותר לציין שמעריציה הגאים של רובין, ולא חסרים כאלו, משתוללים ברשתות החברתיות סביב הקליפ החדש.

"רובין מרימה לגייז בפעם נוספת", צייץ אחד מהם בטוויטר, ואחר שיתף את הקליפ בליווי ציוץ קצר וקולע: "הפאה שלי!!!". צפו בקליפ המאלחש:

למרות שאת הקריירה שלה רובין החלה אי שם באמצע הניינטיז, היא זכתה לתהילה עולמית רק ב-2010 עם הסינגל המושלם Dancing On My Own, שזכה לחשיפה רצינית בסדרה "בנות". אחרי ששחררה את טרילוגיית האלבומים המשובחת Body Talk, הדרך לתואר דיוות אלקטרו-פופ הייתה קצרה.

>> "מבחינתה כל עוד אני הומו, אני לא הבן שלה"

>> עידן שרעבי: "אני חווה מיניות שקשורה לטירוף"

>> 10 הומופובים קיצוניים שהתגלו לבסוף כהומואים

בראיון למגזין הגאה Out בשנת 2011, רובין הסבירה כי הוריה ניהלו קבוצת תיאטרון ניסיוני שנדד באירופה במשך כשישה חודשים מהשנה, והיא התלוותה למסע. רובין שיתפה שבהתחלה הייתה נבוכה מראשה המגולח של אמה והייתה מתוסכלת מהשם ה"גברי" שלה, שגרמו לאנשים לטעות בה כגבר טרנס. עם זאת, היא ציינה כי החוויות האלו סייעו לה "להזדהות עם החריג".

View this post on Instagram

A post shared by robynkonichiwa (@robynkonichiwa) on

View this post on Instagram

A post shared by robynkonichiwa (@robynkonichiwa) on