כשאומרים שאהבה זה לנצח נצחים הכוונה היא ככל הנראה לשני גיבורי העל הללו מ"משמר האלמוות", סרט גיבורי העל האחרון של נטפליקס. גיבורי על גאים הם אמנם אינם דבר חדש לגמרי, אבל רומנטיקה של ממש, מעבר לטיזינג המסורתי, היא לא דבר שבשגרה. הסרט בכיכובה של שרליז ת'רון, שעלה לצפייה ישירה לפני שבוע, עוקב אחר קבוצת לוחמות אלמוות בנות 6,000 שנה, שאמנם מרגישות כאב אך לעולם לא מתות.

במחצית הראשונה של הסרט, מנקודת מבט קווירית כמובן, ישנם קצת חילופי מבטים וחיוכים מרומזים כמיטב המסורת של רומנטיקה הומואית על המסך, עליו ג’ו (מרוואן קנזארי) וניקי (לוקה מרינלי) מפלרטטים בדרכם החמודה. אולם בחצי הדרך, אנו מגלים שלשניים אהבה עמוקה ורומנטית מעבר לכל אמת מידה אנושית.

ג’ו וניקי נחטפים לתוך וואן מלא באנשים בלבוש צבאי, ג’ו מנסה לבדוק האם ניקי בסדר, כשאחד מהחוטפים לועג לו, "הוא החבר שלך?", ג’ו פותח אז בנאום קורע לבבות, "הוא לא רק הבויפרנד שלי".

"אתה ילד", פונה ג’ו לחייל, "הוא לא החבר שלי. הגבר הזה הוא יותר ממה שאתה יכול לדמיין. הוא הירח כשאני אבוד באפלה וחום כשאני רועד מקור. הנשיקה שלו עדיין מרגשת אותי אפילו אחרי אלף שנה". כבר נמסנו אבל הוא ממשיך, “הלב שלו שופע בחן שהעולם הזה לא ראוי לו. אני אוהב את הגבר הזה מעבר לכל מידה או היגיון. הוא לא החבר שלי... הוא הכל והוא יותר מזה". הרגע כמובן, נגמר בנשיקה.

לפי מגזין וולטור, יוצר הקומיקס המקורי גרג רוקה, שהיה גם מעורב בכתיבת התסריט להפקה של נטפליקס, הכריז בחוזה שאם וכאשר יצא הסרט אל הפועל, הוא חייב לכלול את הסצנה הזו.

>> ביים את הסרט הכי פרובוקטיבי בהיסטוריה, ונרצח

>> 9 ספורטאים שיצאו מהארון ב-2020 (עד כה)

נשיקות חד מיניות כאלו בוודאי כבר היו על המסך, אולם בז’אנר גיבורי העל הן לרוב לא מגיעות למרכז תשומת הלב, ובטח שלא בהפקות ענק כמו ההפקה של נטפליקס שנעשתה בתקציב של 70 מיליון דולר, ובה כוכבים ברמתה של שרליז ת’רון.