>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
משתמשות במה שיש להן

הן פרצו את קהלי הדראג המקובל, הן מראות לכולם שהן יוצרות בכל כלי שיש להן, והן משתמשו בלוק, בשירה, במשחק ובהומור בוטה כדי לצחוק על נושאים שבדרך כלל הם טאבו: למי שעדיין לא הכיר את DWV, מדובר בווילאם, דיטוקס וויקי ווקס - אמניות הדראג שכבשו את הרשת עם הלהיט שלהם "Boy is a bottom", שכבר סחף אחריו מעל 12 מליון צופים.

אין תמונה
הכי Bottom

איך בדיוק שלישית דראג מלוס אנג׳לס כובשת את הרשת? ובכן, המלכות המוכשרות התפרסמו בנפרד אבל כשאיחדו כוחות, הן יצרו משהו חדש והצליחו להפתיע את הקהל שלהם. ביחד הן מופיעות בכל העולם כשהן מאובזרות בחופש ביטוי מגדרי ושונה, המון הומור בוטה, לוקים אופנתיים ותכנים מצחיקים שיצרו סנסצייה עולמית.


את ווילאם בלי, הבלונדינית עם הרגליים המשגעות, אולי ראיתם בסדרה ״ניפ/טק״, שם שיחקה טרנסג׳נדרית, או שאולי תזהו אותה בכלל מהעונה השלישית של ״רופול דראג רייס״. כיום, אגב, אפשר למצוא אותה מנחה תוכנית ברשת MTV האמריקאית.


דיטוקס, שידועה בכמות הסילקון המסחריות שיש לה בגוף, כיכבה אף היא בעונה החמישית של ״רופול דראג רייס״, שם התבלטה בלוקים המהודקים שלה ובהומור החריף. בהרכב DWV היא מתאפיינת בעיקר בסגנון שירה ראפי במיוחד.


ויקי ווקס, המלכה העגולה יותר בחבורה שאותה למעשה "אימצה" דיטוקס ועזרה לה לפתח את דמותה, התפרסמה בזכות ההרכב והתגלתה בפני עצמה גם בווידאו קליפים ויראלים.


ביחד יש להן מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות השונות. הן אף הופיעו בתצוגת אופנה של המעצב ״מרקו מרקו״ עם המלכות המפורסמות בעולם ואנשי חיי הלילה, את השירים שלהן תוכלו גם למצוא באייטונס כמו כל הרכב מוזיקה מכובד. בנוסף, יוצאות השלוש בקרוב מאוד למסע הופעות בינלאומי.

 
בנימה אישית - בתור אישיות דראג בעצמי, אני מורידה בפניהן את ההד פיס. לכן אני כמובן קופצת על ההזדמנות לשאול אותן שאלות שרק מלכות דראג יכולות לשאול מלכות דראג: 

הערב, ה-4 למרץ, בשעה תשע שעון ישראל, ההרכב יופיע באירוע לייב מיוחד במינו שבו יחשפו הבנות פרטים שעדיין לא נחשפו במדיה, ישירו בלייב חלקים נבחרים מהלהיטים שלהן, יענו על שאלות הגולשים - וכל זאת ישודר מאולפן MOOVZ בלוס אנג׳לס. באמצעות האתר יוכלו הגולשים לקיים אינטרקציות עם כוכבות ההרכב, להכיר גולשים גאים מרחבי העולם וכמובן לצפות בשידור און ליין.

אין תמונה
הערב ב-21:00

אני מאחלת לכולכם למצוא את האלטר אגו שלכם, שיאפשר לכם להתפרע ולבדוק את הגבולות, כמובן בטעם טוב, ולא רק בפורים.

אין תמונה
כל יום פורים