בעקבות הופעת הקאמבק המרגשת שלה בטקס פרסי הגראמי בשבוע שעבר, הזמרת דמי לובאטו שנאבקה בגלוי בהתמכרות לסמים, התארחה בתכנית הרדיו של אנדי כהן. כוכבת הפופ בת ה-27 חשפה בסרט התיעודי שלה בשנת 2017, שהיא פתוחה לצאת עם גברים ונשים. היא סירבה להגדיר את עצמה תחת תווית, והצהירה: "אני אוהבת את מי שאני אוהבת". "ובכן, אני עדיין מנסה להבין את זה", אמרה לובאטו לכהן כשנשאלה על מיניותה.

"לא אמרתי להורים שלי רשמית שאני רואה את עצמי בסופו של דבר עם אישה, עד 2017. זה היה ממש רגשי, אבל ממש יפה. אחרי שהכל נאמר, הייתי, כאילו... רעדתי ובכיתי", ממשיכה לובאטו, "הרגשתי פשוט המומה. אבל יש לי הורים ממש מדהימים. הם היו כל כך תומכים".

"אבא שלי אמר, 'כן, ברור!' ואני אמרתי, 'וואו, בסדר, אבא'", היא נזכרת, "הוא אמר, 'הלו? זה קול לקיץ!' (כשם אחד משיריה), ועניתי לו, 'אוקיי, אני מבינה את זה'. אמא שלי הייתה זו שהייתי סופר לחוצה ממנה, אבל היא אמרה, 'אני רק רוצה שתהיי מאושרת'. זה היה כל כך יפה ומדהים, ואני כל כך אסירת תודה".

>> 12 סוגים של שיימינג נפוצים בקהילה הגאה

>> כשסיפרתי במילואים שעשיתי ניתוח שינוי מין

>> 5 טיפים חשובים להתמודדות עם פרידה ושברון לב

"אני לא יודעת איך יראה העתיד שלי", שיתפה לובאטו את כהן על תכניותיה להקים משפחה, "אני לא יודעת אם אני הולכת להביא ילדים השנה או בעוד עשר שנים. אני לא יודעת אם אני הולכת לעשות את זה עם בן זוג או בלי. נשים, אנחנו לא זקוקות לבן זוג בשביל זה, אתה יודע... אמן!".

לובאטו חשפה בשנת 2014 כי היה לה סבא הומו. היא קיבלה את פרס Vanguard בטקס פרסי המדיה של הארגון הגאה GLAAD לשנת 2016. לובאטו מככבת כרגע בתפקיד ג'ני, הפונדקאית של וויל בעונת הסיום של "וויל וגרייס". בהמשך היא תופיע בקומדיה החדשה של נטפליקס, "אירוויזיון".

View this post on Instagram

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

View this post on Instagram

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

View this post on Instagram

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on