תראו מה זה, גם סטרייטים יכולים להביע התלהבות ממראה חיצוני של גבר אחר ולציין לטובה את הגוף שלו ואת העובדה שהוא סקסי - והעולם ממשיך להסתובב.

סת' רוגן וזאק אפרון מככבים יחד בסרט הקומי "שכנים", בו מגלם רוגן אב טרי שעובר לגור ליד בית אחווה של סטודנטים ומתכסח עם מנהיגם (אפרון). במסגרת מסע יחסי הציבור לסרט התארח רוגן בתוכנית של קונאן אובראיין, ודיבר על הכוכב שלצדו. אלא שבמקום להתמקד בעבודה המשותפת ובתיאור הסרט, רוגן החליט לרייר על אפרון בצורה לא אופיינית לכוכב הוליוודי שהוא גם סטרייט:

"הוא בכושר מטורף, זה לא שפוי", מתלהב רוגן. "בפעם הראשונה שראיתי אותו בלי חולצה חשבתי שיש משהו לא בסדר איתו, כי יש לו כל כך הרבה בליטות שיוצאות מהגוף שלו! הגוף שלי הוא כמו בליטה אחת גדולה, ולו יש משהו כמו 87 כאלה שמתחברות יחד. בסרט אני מתבדח שהגוף שלו זה כמו חץ אחד גדול שמפנה לפין שלו. כאילו מישהו עיצב את השרירים שלו כדי שימשכו לך את העיניים למטה מהפרצוף היפהפה שלו, ופתאום זה כמו משחק של העיניים".

זאק אפרון וסת' רוגן
מצאו את ההבדלים. מתוך" שכנים"

אפרון, מתברר, נמצא בלי חולצה בהרבה מהסצינות בסרט, ורוגן מספר שהוא התאמן בין טייקים כדי להבליט את השרירים שלו, לגרום להם להיראות יותר גדולים ולהזרים אנרגיה לגוף. וזה כנראה עבד - כי רוגן מודה שהוא עד כדי כך נמשך לאפרון ברמה שהוא רצה לגעת בו כל הזמן ולכן "היינו חייבים לשנות את הסצינות כדי שאוכל לגעת בגוף שלו - פשוט הייתי מסתכל עליו ורוצה להושיט יד ולגעת בו, כאילו היה מדובר בחזיון תעתועים או משהו כזה".

"כשנשים וגברים רואים אותו, הם משמיעים רעש שבחיים שלי לא שמעתי", המשיך רוגן. "כל אולם הקולנוע משמיע אותו. אני חושב שהוא מגיע מהאזורים האינטמיים שלהם דרך הפה".

לקינוח, סיכם רוגן - "הוא הבן-זונה הכי סקסי עלי אדמות. הוא פשוט מוציא את זה ממני".

צפו בקטע:

עוד ב-mako גאווה: