ביום חמישי הקרוב יארח ה"אריסה" באומן 17 את שרית חדד, אחת משתי הדיוות הגדולות ביותר בזמר הים-תיכוני. זאת אחרי הופעות בלתי נשכחות של זהבה בן, הדיווה הראשונה, שכבר הופיעה שם, של ג'ולייטה ושל עוד זמרים פופאלריים בז'אנר הים תיכוני. 

את הבאז הגדול קיבל הליין, בין היתר, בזכות הסרטונים היצירתיים ביוטיוב, בהם מככבים הפרזנטורים אוריאל יקותיאל ואליעד כהן, איש חיי לילה, דוגמן ויזם של אתר אינטרנט תיירותי. הקליפ ההומוריסטי תפס לא רק בארץ, אלא זכה ליותר מ-400 אלף צפיות ברחבי העולם והפך את אליעד לאחד הגברים הסקסיים בקהילה. 
בין הצילומים, העסקים והמסיבות, הצלחנו לתפוס את אליעד, שחזר מברצלונה וכבר מתכנן את הנסיעה הבאה.

אליעד כהן: הדוגמן הבינלאומי של האריסה

"80% מהאנשים בארץ ובעולם מזהים אותי דווקא מהקליפ", אומר אליעד. וזאת למרות שהוא כבר הפך לפנים שלנו בחו"ל, כאשר כיכב על השער של מהדורת 2012-2011 של Spartacus – המדריך הבינלאומי לתיירות גאה.

אליעד כהן (צילום: Ralf ruhmeier)
אליעד כהן על שער ה"ספרטקוס" | צילום: Ralf ruhmeier
כהן, בן 23, הגיע מעכו לתל אביב לפני שלוש שנים בלבד, כאשר היה ממש טרי מחוץ לארון. ובזמן הזה הוא בהחלט הספיק לעשות חייל. הוא מנהל יחד עם עומר טובי את ליין הפאפא, שמככבים בו הרקדנים השריריים והמחוספסים (בדומה לכהן בעצמו). בנוסף, יחד עם אוהד חיים הוא ייבא לארץ את הליין האירופי המפורסם Matinée, אליו מגיעים באופן קבוע רקדנים ודי.ג'ייז מחו"ל.

הומואים מטיילים הרבה בעולם

ובנוסף לכל, אחרי שחזר ממסע הופעות באירופה, הוא וחבריו חגגו לאחרונה את סיום מסע היח"צנות לאתר האינטרנט שהקים, gay-ville.com, אתר שמיועד להשכרת דירות בין הומואים לצורכי תיירות.

אליעד כהן (צילום: עומר טובי)
אליעד כהן מסוקס במדים | צילום: עומר טובי
"הרעיון החל לפני כשנה, כשאחד החברים שלי, ליאור סבג, העלה את הרעיון בפניי ובפני גדי גונן", מספר כהן. "הרעיון הוא שהומואים מטיילים הרבה בעולם, ואתר כזה יכול לתת להם פתרון דיור זול ובמקביל גם להשכיר את הדירה שלהם. ככה אין להם הוצאות על הדיור, כי שכר הדירה שהם מקבלים מקזז להם את שכר הדירה שהם משלמים".

אליעד כהן (צילום: אלון פורת)
התחיל לברמן ומשם הדברים התגלגלו | צילום: אלון פורת
האתר נפתח לפני שלושה חודשים, ולדבריו של כהן, הוא גדל מאוד בתקופה הקצרה הזאת, בעיקר בזכות מסע היח"צנות המסיבי שערך באירופה. "יש לנו דירה כמעט בכל מקום בעולם, אם זה בואנוס איירס, ריו, לונדון, מדריד, ניו יורק, קנדה", הוא אומר. 

ולמי שתוהה איך התברג כהן כל כך מהר בתעשיית חיי הלילה: "הגעתי לתל אביב, יצאתי פעם-פעמיים לאומן ומשה, מנהל ליין ה-FFF, הציע לי להתחיל לברמן. התחלתי לברמן בצ'יץ' ביץ' באומן ובביף, והתחילו להכיר אותי בעיר, כי עבדתי בכל מסיבה אפשרית".

וכך, רצה הגורל, הגיעו לצ'יץ' ביץ' שני תיירים מגרמניה, שבמקרה גם עובדים ב-Männer, מגזין הגייז הגרמני הנחשב. לאחר שצילמו אותו, הגיעה ההצעה מה-Spartacus, וכך החלה קריירת הדוגמנות של כהן.

ועדיין, אתה בעצמך אומר שרוב האנשים מזהים אותך מהסרטונים.

"סרטון טוב ביוטיוב נכנס לתודעה יותר מכל פרסומת. ככה יצא שמזהים אותי ואת אוריאל יקותיאל, ששנינו הפזנטורים של האריסה".אתה לא מפחד להנציח את סטירואטיפ הגבר המזרחי האלים, כמו שמופיע בסרטונים?

"כן,שמעתי על זה. בסופו של דבר, כל הסרטונים הם בהומור, ובאנו לעשות כיף. אין כאן שום דבר שעומד מאחורי זה. הומור זה הומור. באנו לעשות שמח לאנשים, והסרטון מצחיק. בסופו של דבר, אנשים כן אוהבים את הסרטון וכן מפרגנים".

>> הצטרפו לקבוצה שלנו בפייסבוק

>> פאנץ' ורוד- לבן: מצעד הפסרומות הגאות הישראליות