אסי לוי, איתך (צילום: אמיר יהל)
אסי לוי ואלירן אביתר לוי | צילום: אמיר יהל
השחקנית אסי לוי מוציאה את השיר "איתך", שיר אהבה לאישה, הכולל מילים כמו: "מפנה מקום בחדר, כשתרצי לשים את הראש, הכול פה יחכה, מעיזה להסתכן".

בראיון לעיתון הבוקר הסבירה לוי כי אחרי שחשפה את העובדה שהיא חיה עם בת זוג, אין לה בעיה לשיר שיר אהבה המכוון לאישה. להקלטה הצטרפה אהובה עוזרי בנגינה על כלי ה"בולבול טרנג" ההודי.

את השיר כתב והלחין היוצר אלירן אביתר לוי והוא הסינגל הראשון מפרויקט הרוק "פנסים" אותו הקים. הפרויקט מקבץ כמה מבצעים מוכחים ברוק הישראלי כמו ירמי קפלן, דודי לוי, נמרוד לב, ג'קו אייזנברג, עמיר (ג'נגו) רוסיאנו וגבי שושן. בפרויקט משתתפים כנגנים: פיטר רוט, רון בונקר, עמית יצחק ויאיר דלל.

הקלטות השיר תועדו בשני קטעי וידיאו שעלו לרשת. הראשון הוא מהקלטות הבס-תופים ונצפה בו הבסיסט עמיר "ג'נגו" רוסיאנו. השני הוא ג'אם קצרצר עם אהובה עוזרי.

"איתך"

"קפה על יום ראשון, עם פנים שאני לא שוכחת, את פולשת לתוכי, מבקשת רק לטעום / לבטים של יום שני, אני נבהלת ובורחת, מתוך חיוך תמים, את מוותרת לי פתאום / מכינה את הראש לזה, אני מתעלמת, לנתק עבר מההווה, את נותנת לי את הזמן, לוקחת אותי מכאן

פזמון: חלומות ישנים, מזכירים לי לב נשבר, איתך זה לא אותו הדבר, ברחובות משתנים, אותו צימאון מוכר, איתך זה לא אותו הדבר

מקיפה את עצמי מילים, ודווקא עם הרדיו, שם יש עוד אנשים, שלא רוצים לישון / משאירה את ה"חוץ" בפנים, ורק איתך אני בסדר, מורדת בשבילי, עוצרת את השעון / בכל יום שעובר, מפנה מקום בחדר, כשתרצי לשים את הראש, הכול פה יחכה, מעיזה להסתכן

פזמון: חלומות ישנים, מזכירים לי לב נשבר...

בכל יום שעובר, מפנה מקום בחדר, כשתרצי לשים את הראש, הכול פה יחכה, מעיזה להסתכן

פזמון: חלומות ישנים, מזכירים לי לב נשבר..."