טריילר חדש שוחרר לסדרת הדוקו החדשה של נטפליקס על ארון הרננדז, שחקן הפוטבול שהואשם ברצח והתאבד בתאו בכלא. לאחר מותו של הספורטאי, התגלה כי אחד מהמניעים האפשריים לרצח הוא ניסיון להסתיר את נטייתו המינית. ככל הנראה, הרננדז היה ביסקסואל. הסדרה בת 3 פרקים המורכבים מראיונות עם חברים, שותפים לקבוצה, ועוד כמה מקורבים, שאמורים לשפוך אור על מה שהוביל אותו לרצח ומה שהחזיק אותו בזמן עד למעצרו, המשפט, ולאחר מכן עד מותו בתא הכלא בו ישב.

בשנת 2013 נעצר הרנדדז בעוון רצח אודין לויד, שחקן פוטבול מהליגות הנמוכות, שגם ניהל קשר רומנטי עם האחות של ארוסתו. שנתיים לאחר מכן קבע חבר המושבעים כי הוא אשם ברצח ממדרגה ראשונה, ועל הרננדז נקבע עונש מאסר ארוך.

ב-2017 נמצא בתאו ללא רוח חיים, והמקרה הוכרז כהתאבדות זמן קצר לאחר מכן. בנתיחה שלאחר המוות העלו את האפשרות כי הרננדז סבל מ-CTE, מחלת עצבים שנגרמה בשל חבלות חוזרות ונשנות לראשו.

>> 15 הרגעים שעשו לקהילה הגאה את העשור

>> 14 אירועים שהרסו לקהילה הגאה את העשור

>> "עד לפני חודש תמיד עשיתי סקס תחת השפעת סמים"

רק ימים מספר לאחר מותו, מגזין ניוזוויק פרסם כתבה ובה נטען שהרננדז רצח את לויד, ככל הנראה, כדי להסתיר את נטייתו המינית. מאז, ההשערות על נטייתו המינית וחייו הסודיים של שחקן הפוטבול שהיה שווה מיליונים, לא נפסקו.

בנוסף, הרננדז השאיר מכתב טרם מותו לקייל קנדי, אחד המקורבים לו בכלא, שייתכן והיה המאהב שלו. בנוסף, עו"ד הדין של הרננדז, חוזה באאז, טוען כי המנוח הודה בפניו שהיו לו קשרים עם גברים.