התעשייה ההוליוודית עברה שינויים רבים בעשורים האחרונים, למרות שיש עוד דרך ארוכה עד שהתעשייה תגיע לייצוג להט"בי הולם. בראיון לפודקאסט של מגזין "הוליווד ריפורטר" עם השחקן הארי המלין בן ה-68 ("מד מן"), הוא מספר על התפקיד שכמעט וחיסל לו לגמרי את הקריירה בהוליווד. זה קרה בסרט שיצא ב-1982, תחת השם Making Love. הסרט, שנכתב בידי הכותבים הגאים א. סקוט ברג ובארי סנדלר, עוקב אחר גבר נשוי, שמתאהב בתסריטאי בשם "בארט" אותו מגלם המלין.

“זה קרה אולי עשר שנים לפני זמנו, ולחלוטין גמר לי את הקריירה", הוא משתף, “זה היה הסרט הגדול האחרון שאי פעם עשיתי. הדלת נטרקה אחרי בקול נפץ מהדהד".

לפני הסרט, המלין נהנה מהצלחה מסחרית הולכת וגדלה, בעיקר עם הלהיט Clash of the Titans, בו גילם את הגיבור הבנוי לתלפיות פרסאוס. הוא חזר לזכות בהכרה רק עם כניסתו לסדרה "פרקליטי LA", שעל תפקידו שם במשך חמש עונות רצופות קיבל מועמדות לגלובוס הזהב. “הם פנו לכל הכוכבים וכולם סירבו, מכיוון שבאותו הזמן הרעיון של הקהילה עדיין לא התקבל", מסביר המלין.

>> 12 מאבקים שרק הומואים ורסטיליים חווים

>> כשסיפרתי במילואים שעשיתי ניתוח שינוי מין

למרות המכשולים והצרות, המלין מקבל באהב את תפקידו בסרט Making Love, שלאחרונה החל להיחשב בידי אחדים כקלאסיקה נשכחת, על סיפור אהבה אידיאלסטי טרום מגפת האיידס, שכמוהו לא נראה על המסך הגדול אלא עשור אחר כך.

"לא עובר שבוע מבלי שאנשים ניגשים לדבר איתי", מוסיף המלין, "וברצינות, זה קורה בסופרמרקט, ברחוב, בכל מקום, ומודים לי על עבודתי בסרט".

View this post on Instagram

A post shared by Harry Hamlin (@harryrhamlin) on

View this post on Instagram

A post shared by Harry Hamlin (@harryrhamlin) on