אליוט פייג', כוכב סדרת הלהיט של נטפליקס "אקדמיית המטרייה", הגיע להתארח בתוכנית הלייט נייט של הקומיקאי היהודי סת' מאיירס וסיפר איך מפיקי התוכנית שילבו את ההתאמה המגדרית שהחל לפני כשנה וחצי בעלילה של העונה השלישית, אשר זמינה כעת לצפייה ברשת הסטרימינג. 

"כשדיברתי על כך לראשונה עם סטיב בלקמן, המפיק הראשי של הסדרה, הוא היה ממש נרגש לשלב את זה בתוכנית", אמר פייג' וסיפר איך השניים עבדו יחד כדי שהשינוי של וניה, דמותו הנשית של פייג' בשתי העונות הראשונות, לויקטור, הדמות הגברית החדשה בעונה השלישית, יעבור בצורה הכי מכובדת שאפשר. כזכור, במרץ האחרון חשף פייג' ברשתות החברתיות שדמותו בסדרה תעבור התאמה מגדרית וכתב "הכירו את ויקטור הרגריבס", לצד תמונה ראשונה מהתוכנית. 

"המפיקים קראו לכותב וליוצר המדהים תומס פייג' מקבי, אותו פגשתי בזמן שהוא יצר את הסדרה 'סיפורי העיר'", סיפר פייג'. "הוא כתב ספר יוצא דופן שנקרא 'חובבן' והיה הגבר הטרנסג'נדר הראשון שהשתתף בתחרות אגרוף במדיסון סקוור גארדן. הספר והעבודה שלו באופן כללי עוסקים הרבה בגבריות ומה המשמעות שלה, אז הוא הסכים להצטרף ולעזור. אני מרגיש גאה בזה". _OBJ

כשנשאל איך הצופים הגיבו לדמותו של ויקטור, סיפר פייג' בתוכנית הבוקר "גוד מורנינג אמריקה" שרוב התגובות היו מאוד חיוביות. "זה גרם לי להרגיש נורא טוב מבחינת הייצוג ואני מקווה שזה יהיה משמעותי עבור אנשים", אמר. כשנשאל על ידי מאיירס גם על התגובות השליליות שקיבל מאז שיצא מהארון, נזכר פייג' בתקרית בה במפגש מטריד עם "גבר גדול" שקילל ואיים להרוג אותו, מה שהוביל את פייג' לברוח מהמקום, בזמן שאותו גבר המשיך לצעוק ולקלל. עם זאת, פייג' ביקש להתמקד דווקא בדברים הטובים שהשינוי הביא עימו. 

"אני מרגיש שזה מסוג הדברים שהם נורא מצערים", אמר. "כי בסוף כולנו באותה קבוצה וזה לא משנה אם אתה טרנס או סיסג'נדר - לכולנו יש ציפיות מסוימות. אני רוצה להתרכז במידת האושר שאני מרגיש, בכמה נוכח אני מרגיש", ענה פייג'. "אני מרגיש בצורה שמעולם לא חשבתי שהיא אפשרית במשך תקופה נורא נורא ארוכה". 

פייג' הוסיף שאיכות החיים שלו אחרי ההתאמה המגדרית יכולה לעזור לאנשים "אובססיבים לגבי מגדר ובינאריות", כך לדבריו, לקבל את העובדה שהדבר אכן משפר את חייהם של אנשים. "זה שיפר את החיים שלי בצורה דרמטית ואני מקווה שאנשים שיש להם איזו בעיה איתי יכולים אולי לשמוע את זה ולקבל את זה ברמה מסוימת".