חברת ההפקות World Of Wonder, האחראית על תוכנית הריאליטי זוכת פרס האמי "המירוץ לדראג של רופול", אישרה כי היא עובדת בימים אלה על עונה בינלאומית של התוכנית, בהשתתפות המלכה האם של מלכות הדראג, רופול, ושאר שופטי הגרסה הבריטית: מישל ויסאג', גרהם נורטון והקומיקאי אלן קאר. 

לתוכנית יקראו "המירוץ לדראג: בריטניה נגד העולם", וכפי שניתן להבין מהשם בריטניה תהיה המארחת הראשונה של אולימפיאדת הדראג, שתשודר בישראל ב-yes. בעונה ישתתפו תשע מלכות דראג, שייבחרו מתוך מאות המלכות שכבר הופיעו בגרסאות השונות של התוכנית שהופקו בבריטניה, ארצות הברית, קנדה, הולנד תאילנד ועוד. 

על פי הדיווח של מגזין הבידור "אנטרטיינמנט וויקלי" שידור הבכורה של התוכנית יתרחש "בעתיד הקרוב", אז ככל הנראה לא נצטרך להמתין זמן רב עד שנוכל לצפות במלכות מכל העולם נאבקות זו בזו על הכתר ועל התואר הבינלאומי. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by RuPaul’s Drag Race UK (@dragraceukbbc)

בימים אלה, מעריצי התוכנית מצפים בקוצר רוח לעליית העונה ה-14 של הגרסה המקורית האמריקאית. חשיפת המתמודדות בעונה החדשה יצרה מהומה בקרב צופי התוכנית האדוקים, אחרי שהתגלה כי אחת המתמודדות, מאדי מורפוזיס, מגולמת על ידי גבר סיסג'נדר הטרוסקסואל, הראשון להשתתף בריאליטי המצליח. 

לצד הביקורת ברשתות החברתיות, מלכות דראג רבות שהשתתפו בעבר בתוכנית בירכו על כך, ביניהן כוכבת העונה ה-13 גוטמיק, שסיפרה על התגובות השליליות הרבות שקיבלה בתור הגבר הטרנסג'נדר הראשון שהשתתף בתוכנית. "כשהודיעו שאני משתתפת בתוכנית, הוצפתי בהודעות מצופים שלא חשבו שמגיע להיות בה או שאני בכלל צריכה לעשות דראג", סיפרה גוטמיק. "אני מרגישה שהיא עוברת בדיוק את אותו הדבר". 

גוטמיק תיארה דראג בתור "צורה של אמנות" המיועדת לכולם והוסיפה כי היא "לא קשורה לזהות". עוד היא אמרה כי הדראג של כל אדם קביל, אם כי "זה לא תמיד אומר שאת טובה במה שאת עושה". זה כמובן לא מעיד על הדראג שלה, כי בסופו של דבר היא זכתה בתואר חביבת הקהל והייתה בין ארבע המתמודדות האחרונות בעונה בה השתתפה. 

רופול בטקס פרסי האמי, 2021 (צילום: Rich Fury, GettyImages)
רופול בטקס פרסי האמי, 2021 | צילום: Rich Fury, GettyImages