בגיל 22 בלבד, הצליחה הזמרת האמריקאית בילי אייליש להגיע להישג מכובד שרק מעטים הגיעו אליו לפניה, ולהפוך לאחת מהיוצרות הכי פופולריות בספוטיפיי. בפעם הראשונה, אייליש הצליחה לזכות ביותר מ-100 מיליון מאזינים חודשיים בפלטפורמה, מה שהפך אותה גם לאמנית הקווירית הראשונה שעושה זאת. 

למעשה, אייליש היא רק האמנית השלישית שהגיעה לציון הדרך המשמעותי וגם הצעירה ביותר מבין כולם, והדבר קורה חודש בלבד לאחר שהזמרת השיקה את אלבום הסטודיו השלישי שלה, Hit Me Hard And Soft. לפני אייליש הספיקו לעשות זאת הזמרת טיילור סוויפט, שלה יש 102 מיליון מאזינים בחודש, ודה ויקנד, שמתפאר ב-107 מאזינים מדי חודש.

לאייליש אמנם חסרים כמה מיליונים לפני שהיא תספיק להדביק את הפער משני האמנים הענקיים האלה, אבל ללא ספק מדובר באבן דרך משמעותית בקריירה שלה, בהתחשב בעובדה שאלבום הבכורה שלה יצא לאור רק לפני חמש שנים. לשם השוואה, לאייליש יש בספוטיפיי רק חצי ממספר השירים שיש לסוויפט ודה ויקנד, ושניהם מבוגרים ממנה ב-12 שנים. 

שמונה שירים של הזמרת כבר חצו את מיליארד ההשמעות בפלטפורמה, ביניהם להיט הבכורה שלה Bad Guy. הזמרת, שזכתה בפרס האוסקר על השיר המקורי הטוב ביותר פעמיים, בשנת 2022 ו-2024, יצאה מהארון בשנה שעברה וסיפרה שהיא נמשכת גם לנשים.