זאת הייתה אמורה להיות עוד הופעה של ג'ניפר לופז, אחת מכוכבות הפופ הכי גדולות בעולם לפחות שני עשורים, אלא שהפעם לופז ביצעה דואט עם אדם קרוב ללבה - אמי לופז, אותו.ה הביאה לעולם עם בן זוגה לשעבר מארק אנתוני. כשקראה לופז לאמי לבמה, היא עשתה זאת בעזרת שימוש בכינויי גוף נייטרלי מבחינה מגדרית, "They", ובכך הכירה לראשונה בפומבי בעובדה שאמי מזדהה כא-בינארי.ת. 

על הבמה, אמי ולופז שרו ביחד את השיר "A Thousand Years" של הזמרת כריסטינה פרי, בנוסף לחלקים מהשירים "Born in the USA" של ברוס ספרינגסטין ואחד מלהיטיה הגדולים של לופז עצמה, "Let's Get Loud". כשלופז העלתה לבמה את אמי, היא התייחסה למופע המחצית שלה בסופרבול בשנת 2020, אז גם אמי הופיע.ה איתה, ואמרה: "בפעם האחרונה שאמי שר.ה איתי זה היה באצטדיון ענק כמו זה. אני מבקשת מאמי לשיר איתי כל הזמן, ועכשיו THEY מוכנ.ה, ולכן זה אירוע מיוחד". 

@christinathesupermom Jennifer Lopez JLO surprises audience at at the Blue  Diamond Gala by the Dodgers foundation. Excuse shaky camera at end I was in shock myself.#jlo #jenniferlopez #jloandemme #dodgersfoundation #bluediamondball #jlosurpriseguest #tmz #jloperformance ♬ original sound - ChristinaTheSupermom

בשפה האנגלית, ניתן להשתמש בלשון נטולת מגדר ("They" ו"Them") כאשר מתייחסים לאדם שהמגדר שלו אינו ידוע, ולשון פנייה זו משמשת א.נשים רבים המזדהים כא-בינאריים. ההכרה הבסיסית והפשוטה של לופז בזהות המגדרית של אמי ריגשה את המעריצים. סרטון הטיקטוק שהנציח את הדואט המרגש הגיע ל-160 אלף צפיות, ועליו נכתב בתגובה, בין השאר: "יפהפה לראות את לופז תומכת בילד.ה שלה", "אנחנו אוהבים מלכה אשר תומכת בילדיה, לא משנה מה ומי הם".

זו אינה הפעם הראשונה שבה לופז מתגלה כבעלת ברית, וגם לא הפעם הראשונה שבה היא מביעה תמיכה בקרובי משפחה א-בינאריים. בעבר, לופז השתתפה בסרט קצר שבוים על ידי ברנדון שול, האחיין.ית שלה, שעסק במגדר, אומנות וביטוי עצמי. לופז שיתפה את הסרט הקצר וכתבה שמדובר בסרט על "קבלת שינויים ואתגרים באהבה".