אין דבר שאנחנו אוהבים ומעריכים יותר מאשר מלכות דראג שהולכות עד הסוף, ולצד האיפור הכבד, הבגדים הנוצצים והעקבים הגבוהות, הן מעזות למתוח את הגבול עד הסוף ולבצע כניסות לבמה שגורמות לנו לפעור את הפה, יחד עם פעלולים מדהימים שנותנים את אפקט ה"וואו".

מלכות הדראג הפיליפיניות ניקו מאנזה ואיזי אקסטרה גם אוהבות למתוח את הגבול, אלא שהפעם הן לא היו מספיק זהירות והגבול הזה נמתח כל כך עד שהוא נקרע באמצע הופעה והוביל אותן להתרסק אל הרצפה. הסרטון שמתעד את האירוע נפוץ בימים האחרונים בכל הרשתות החברתיות וזכה, כצפוי, למיליוני צפיות.

במהלך ההופעה, שהתקיימה בשבת האחרונה בעיר פסיג שבפיליפינים, צמד מלכות הדראג קשר עצמן זו לזו, בזמן שהיו מחוברות לחוט בתקרת האולם. בסרטון רואים כיצד השתיים מזנקות ביחד ומתחילות לרחף באוויר, לצלילי השיר FLY. אחרי כמה נדנודים באוויר הן החלו לבצע את הקטע המשותף, אבל עשר שניות אחרי שהתרוממו החבל נקרע והן התרסקו על הבמה. 

ללא ספק מדובר בנחיתה לא נעימה וכואבת, אבל אנחנו שמחות לספר לכן שגם ניקו וגם איזי יצאו בזול מהתאונה המפחידה, עם כמה מכות יבשות ובלי שום פציעה רצינית. "היי אהובים", כתבה ניקו בטוויטר (או X) לאנשים רבים שדרשו בשלומן. "איזי ואני בסדר גמור. פציעות קלות בלבד, אבל בסך הכל אנחנו בסדר. תודה רבה לכולם על הדאגה. מואה!". 

בציוץ אחר שעלה שהיא פרסמה אמש, מאנזה פרסמה תמונה משותפת שלה ושל איזי, ובישרה לכולם שלמרות המכות הן חוזרות להופיע. "איזי ואני עדיין בחיים אחרי הנפילה. אנחנו עדיין נלחמות בגלל זה - נתראה הערב". אנחנו מקוות שהן לא ינסו לבצע שוב את הפעלול המסוכן, ואם כן - לפחות שינחתו על הבמה כמו מלכת הדראג האגדית והמנוחה טנדי אימאן דופרי, בקטע האייקוני הזה (ואל תנסו את זה בבית, או על הבמה):