הכוכב ההוליוודי הוותיק איאן מקלן ("שר הטבעות", "אקס-מן") חזר לשוק הרווקות לאחר שנפרד מבן זוגו בשנים האחרונות, השחקן הצעיר אוסקר קונלון מורי בן ה-30. על פי הדיווח של הדיילי מייל, השניים נפגשו לראשונה בסוף 2022 כששניהם לוהקו לגלם תפקידים של אם ובנה בהצגה "אמא אווזה" - מקלן גילם את אמא אווזה ואוסקר את בנה. 

בזמנו אוסקר הצעיר פרסם מספר תמונות של השניים ביחד. תחילה הוא פרסם תמונה לאחר ששניהם לוהקו להצגה "אמא אווזה", ולאחר מכן מספר תמונות משותפות מהחזרות ותמונות נוספות מאירוע ההשקה ומתוך ההצגה עצמה, אבל לאחרונה חשף שחקן אחר, שגם מופיע על הבמה לצידו של מקלן, כי מערכת היחסים בין השניים לא החזיקה מעמד והגיעה לסיומה. 

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם
 
 
 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Oscar Conlon-Morrey‎‏ (@‏‎oscar_c_m_‎‏)‎‏

 "אוסקר סיפר לחברים ובני משפחה על התוכניות הגדולות שלו עם מקלן, הוא אפילו אמר שהוא חושב שהם הולכים להתארס", סיפר השחקן האנונימי לדיילי מייל, בידיעה שגם איאן וגם אוסקר סירבו להגיב עליה. "אבל למקלן לא היה חבר כבר 20 שנה והוא לא ממש איש לנישואים. הוא לא רוצה שגבר יגור בבית שלו, הוא אוהב שיש מישהו איתו כשהוא מטייל. מקלן מתאהב, ואז באותה מהירות שהוא מוצא בהם עניין הוא מאבד אותו. אין שום סיכוי שאחרי שהוא יצא מהבועה של ההצגה הזאת שהבחור הזה יהיה איתו במזרח לונדון". 

ההצגה "אמא אווזה" סיימה את סיבוב ההופעות שלה בחודש אפריל בשנה שעברה, ושני השחקנים כבר עברו לפרויקטים החדשים שלהם. איאן עומד לעלות לבמה להופעת הבכורה של המחזה Player King, שהוא עיבוד מחודש ל"הנרי הרביעי" של שייקספיר, ואוסקר מככב בימים אלה בסרט עצמאי שנקרא Oscar Wilde About America, שהוקרן לפני מספר ימים בהקרנת בכורה בפסטיבל סרטים בצפון קרוליינה. 

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם
 
 
 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Oscar Conlon-Morrey‎‏ (@‏‎oscar_c_m_‎‏)‎‏