תוך שלושה ימים בלבד הפך סרטון קומי שעלה לטיקטוק וכותרתו "נקודת מבט: הומואים רעים מזמינים אותך לקצת פאן" לסופר ויראלי, עם יותר מ-20 מיליון צפיות ברשתות החברתיות - ואנחנו לגמרי יכולים להבין למה. 

במאי הקולנוע, הקומיקאי וכוכב הטיקטוק היהודי-אמריקאי ארון גולדנברג פרסם לפני מספר ימים את הסרטון, עליו עבד יחד עם ג'ייק ג'ונס, עורך וידאו איתו הוא לשתף פעולה לעיתים קרובות. זאת לא הפעם הראשונה שהשניים מפרסמים סרטונים משעשעים בהם הם מציגים את ה"הומואיות הרעות", צמד הומואים מרושעים שמאוד אוהבים לשלוח הערות נבזיות ומבטים שיפוטיים, אבל עוקבים רבים מחשיבים את הסרטון האחרון לטוב ביותר, אולי דווקא בגלל שהם מזהים את עצמם בתוכו, בין אם בצד המארח או בין אם בצד המתארח. 

בקטע הקצר גולדנברג וג'ונס מגלמים זוג הומואים שמחפשים את מי לצרף ללילה של "פאן", אבל ברגע הבחור עומד בפתח הדלת שלהם הם מגלים שהוא לא נראה בדיוק כמו שהם חשבו (וגם לא טורחים להסתיר את האכזבה שלהם). יש הומואים שהיו פשוט שולחים את הבחור לדרכו באותו הרגע, אבל צמד ההומואים הללו בוחרים להכניס אותו לרגע קטן אל תוך ביתם, רק כדי להגיש לו כוס מים ולהשפיל אותו עוד קצת לפני שהם בועטים אותו החוצה. 

@aarongoldyboy Replying to @mariasoria164 ♬ original sound - Aaron Goldenberg

כאמור, הסרטון זכה תוך שלושה ימים בלבד ליותר מ-4 מיליון צפיות וליותר מ-25 אלף תגובות ואזכורים בטיקטוק. הוא אף הגיע לטוויטר, שם זכה ליותר מ-12 מיליון צפיות והמון, המון תגובות. "אני יודע שהם רק משחקים אבל זה ממש מדויק", כתב אחד הגולשים ותהה לעצמו: "אני מרגיש שאני נפגעתי, למה אנשים כל כך מרושעים?". גולש אחר סיפר שהסרטון גרם לו להרגיש כאילו מדברים עליו: "למה הפכתי כל כך מודע לעצמי אחרי שצפיתי בזה? אני צריך להזכיר לעצמי שהסרטון הזה הוא לא עלי". גולש נוסף טען שמקרה כזה "היה שולח אותי לחדר כושר לנצח", ואילו אחר נשבע כי הסרטון עורר בו פוסט-טראומה: "המבטים השיפוטיים שלהם עוררו בי סוג מסוים של טראומה שלא ידעתי שיש לי. תודה". 

הסרטון המשעשע מצא את עצמו די בזריזות רץ בטוויטר, שם הגולשים פצחו בדיון ער סביב התקרית, שמוכרת להומואים אולי קצת יותר מדי טוב. הויראליות המפתיעה של הסרטון הובילה את גולדנברג וג'ונס לפרסם אתמול (שני) תגובה להצלחה, שנמסרה באופן אישי על ידי הדמויות של ההומואיות הרעות. "אז מסתבר שאנחנו די ויראליים, אבל הרבה דברים הוצאו מהקשרם", נשמעים השניים אומרים למצלמה בזמן שהם לועסים מסטיק. "קודם כל חבר'ה, להיות חתיכים זה קשה הרבה יותר ממה שאנשים חושבים. אתם אולי אומרים שאני מרושעים, אבל אנחנו אומרים שאנשים סביבנו פשוט בוכים הרבה".

@aarongoldyboy Replying to @Camille ♬ original sound - Aaron Goldenberg