עוד לא הספקנו להירגע מהסרט "הנערים בחבורה", היצירה האחרונה של מפיק העל ריאן מרפי, וכבר הוא מכריז על הפרויקט המסעיר הבא שלו שיעלה בנטפליקס - סדרה המבוססת על סיפורו של הרוצח הסדרתי, עבריין המין והקניבל ההומו ג'פרי דאהמר, הידוע גם בכינויו "הקניבל ממילווקי". 

"מפלצת: סיפורו של ג'פרי דאהמר", תעסוק במסע הרצח המחריד של דאהמר, ביכולת ההתחמקות שלו מהמשטרה ובסיפורים של הקורבנות שלו. הוא הפך ידוע לשמצה אחרי שהתגלה כי פיתה, רצח ואכל לפחות 16 גברים במהלך שנות ה-80 וה-90 בארצות הברית. הסיפור המחריד הזה קיבל תפנית שערורייתית עוד יותר אחרי שנחשף כי רשויות החוק היו יכולות לעצור את מסעות הרצח האלה ולמנוע לפחות 10 מקרי מוות, אולם מעמדו של דאהמר כגבר צעיר ולבן אפשרו לו לברוח מהגילוי. 

ריאן מרפי (צילום: ANGELA WEISS/AFP, GettyImages)
ריאן מרפי | צילום: ANGELA WEISS/AFP, GettyImages

דאמהר נעצר ב-1992, הורשע ונידון ל-16 מאסרי עולם על מעשי הרצח המזוויעים, אולם הוא מצא את מותו בין כותלי הכלא ונרצח בשנת 19994 כשהוא בן 34. הסדרה המדוברת תציג את עלילת חייו של דאהמר, תוך כדי התמקדות בחינוך הדתי האדוק שקיבל ואת אביו יגלם מועמד האוסקר ריצ'רד ג'נקינס.

את הסדרה יפיק מרפי יחד עם איאן ברנן, איתו שיתף פעולה גם בסדרות "GLEE" ו-"הפוליטיקאי". ג'נט מוק וקרל פרנקלין ייקחו חלק בבימוי הסדרה ואף עתידים לקחת חלק גם בכתיבת התסריט. בימים אלו צוות המלהקים של הסדרה העתידית נמצאים במסע חיפוש קדחתני אחרי השחקן שיגלם את דמותו הבעייתית של דאהמר.