הסדרה החדשה של ריאן מרפי, "הוליווד", צוברת תאוצה בנטפליקס, וכעת שחקני הקאסט מספרים על הטון המקורי של הסדרה, והוא הרבה יותר מרים מהגוון העכשווי. למשל, לא תאמינו מה יש לדייויד קורנסוויט וג’רמי פופ לספר על התהליך שעברו בהתאמת פין מלאכותי. פופ וקורנסווט, המגלמים את הכותב ארצ’י והשחקן השואף ג’ק בהתאמה, מספרים לצהובון Stars in the House כי בהפקה המקורית של ריאן מרפי הכל היה הרבה יותר "פוראח", כאילו שהתוצר המוגמר לא בדיוק כזה.

הסיפור בקצרה, נסוב על קבוצת צעירים הרוצים להצליח בהוליווד, ובמקום זאת מוצאים את עצמם עובדים בבית תענוגות להט"בי הממוקם בתחנת דלק.

"ביום הראשון שלי על הסט הכל היה בסדר. עשיתי טסט מצלמה, הכל טוב", פותח פופ, "ואז באו אלי עם, 'היי ג’רמי, תיידע אותנו מתי תוכל להגיע להתאמה של הפרוטזה שלך'. ואני חשבתי הווו האם מרביצים לדמות שלי? מה אני מקבל?".

>> זה הסרטון הגאה הכי קורע שנוצר בבידוד

>> סקס בימי קורונה: כל מה שחשוב לדעת אם אתה פעיל מינית

פופ מסתבר, חשב שהכוונה היא לפרוטזה לפנים שלו, אך אז אנשי ההלבשה הודיעו לו שמדובר בפרוטזה לאיבר המין שלו, שתשמש לכמה סצנות עירום. את החדשות נאלץ פופ להעביר לקורנסווט בעצמו.

במקום הכיוון המקורי, ריאן מרפי וצוות ההפקה החליטו לעבור מסדרה סליזית אמיתית, לסדרה יותר ממוקדת דמויות ואווירה. מצד שני, אם אלו הדמויות, האם סצנות העירום גם הן נחשבות להתרכז בדמויות?

השחקן דארן כריס ("הרצח של ורסאצ'ה"), חבר נוסף בקאסט, מתאר את הכיוון הקודם במילים חזקות בהרבה. "אין מספיק מספרים בלוח הספרות לתאר כמה סוטה זה היה", העיד כריס.