בתחרות התחפושת המושקעת של ליל כל הקדושים זכה בלי שום ספק הראפר הגאה זוכה הגראמי ליל נאס איקס, שהחליט לעלות על האישה במחווה לאחת והיחידה, האלילה שלו (וגם שלנו) - ניקי מינאז'. 

התחפושת המדויקת וההיסטרית גררה המון תגובות ברשתות החברתיות, אבל למרבה הצער לא כולם עפו על הביצוע והיו גם כאלה שמצאו לנכון להביע את ההומופוביה המעייפת שלהם. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

NAS MARAJ

A post shared by Lil Nas X (@lilnasx) on

"כמה כסף אתם חושבים שמשלמים לליל נאס איקס כדי להרוס את מוחם של ילדים שחורים ולגרום להם לצאת נגד אלוהים?", תהה אחד המגיבים, שככל הנראה פספס את הלוק המשוגע. אפילו הראפר פיפטי סנט הגיב לתמונות בלעג וצייץ בטוויטר "מה לעזאזל? ניקי תשיג אותו". 

הזמר וכותב השירים המצליח לא התכוון לספוג עלבונות מבלי להגיב עליהם ובחר לעקוץ את המגיבים שלא למדו מתי כדאי וראוי לפרגן: "נכון, הילד שלך הולך להגיד 'ליל נאס איקס התחפש לניקי מינאז', אז למה לי לעבוד את אלוהים?'". 

הבחירה בתחפושת של ניקי מינאז' לא הייתה רנדומלית. לפני שפרץ בעולם המוזיקה, היה הראפר בבסיס המעריצים האדוק של הכוכבת - "הבארבז". בעבר הכחיש כי ניהל את עמוד המעריצים של מינאז' מחשש שפרט המידע הזה יוציא אותו מהארון. בקיץ האחרון הוא התנצל בפני מינאז' שהעמיד פנים שהוא אינו "בארב" והודה שאכן היה חלק מעמוד המעריצים. "זה קצת צרב שהכחשת, אבל אני מבינה", ענתה לו מינאז', "ברכות על כך שאזרת אומץ וביטחון לגלות את האמת שלך". 

נכון לעכשיו, ניקי מינאז' עוד לא הגיבה על התחפושת המושקעת, אבל יש לנו סבלנות. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on