כאן בישראל מסכמים את העונה השישית והמאוד הטרוסקסואלית של "חתונה ממבט ראשון", ולכן לנו רק נשאר להיזכר בזוג ההומואים הראשון של חתונמי בישראל גיא דלאל ומתן וייס, או לפזול לבריטניה, שם תעלה בקרוב העונה השמינית של התוכנית הפופולרית, בה תשתתף לראשונה אישה טרנסג'נדרית - ואנחנו לא יכולים לחכות לראות את זה. 

הכלה לעתיד, אלה, היא יועצת מרפאה בת 29, ומפיקי התוכנית היטיבו לתאר אותה בתור "פצצה בלונדינית עם חוש הומור ולב זהב", שיוצאת כעת למסע שהולך לשנות את חייה. יחד איתה ישתתפו בתוכנית שבע נשים נוספות, וכל אחת ואחת מהן תפגוש את הבעל (או האישה) לעתיד שלהן רק ביום החתונה. 

"אני ראויה לאהבה בגלל שעברתי הרבה בחיים שלי", נשמעת אלה אומרת בסרטון שעלה לאינסטגרם מוקדם יותר היום (שלישי). "אני מרגישה שמגיע לי להיות מאושרת עם מישהו שאוהב אותי בזכות מי שאני ומקבל אותי - כי אני מהממת. נולדתי בן ועשיתי שינוי, זאת הסיבה שאני עם ראש פתוח ועושה הרבה כיף כי היו לי חיים מחורבנים". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Married at First Sight UK (@e4mafsuk)

אלה המשיכה וסיפרה שיש דברים שהיא עושה שבטוח ירגיזו את בן זוגה החדש. "אני מאחרת לכל דבר ולוקח לי רבע שעה לצחצח שיניים, יש לי קצת פטיש לשיניים", העידה על עצמה המשתתפת פורצת הדרך והמשיכה וסיפרה כי ביום חתונתה היא תהיה הכי לחוצה מלשכוח את שמו של בעלה החדש. "אני מקווה שהוא מצחיק, סקסי ויבין את חוש ההומור המוזר שלי"

אלה לפעמים שיתפה קצת יותר מדי, וסיפרה מה הדבר הכי מביך שקרה לה במיטה. "היה לי סקס פרוע והטלפון שהיה מעלי נפל ישר על המצח שלי, וצמח לי שם גוש ענק", נזכרה ושיתפה גם בדבר הכי גרוע שהיא אי פעם עשתה לבן הזוג שלה: "הייתה פעם שממש השתכרתי והקאתי על הרכב ריינג' רובר של בן הזוג שלי". 

עוד שיתפה אלה בבן הזוג המועדף עליה ועל מי היא לא תהיה מוכנה להתפשר. "אני אתאהב אם הוא יראה כמו ג'ואל קארי (די ג'יי) ויצחיק אותי כל הדרך למיטה, ואני אברח מהחופה אם הוא יהיה נמוך, עם שיניים מכוערות וגב שעיר", אמרה, והוסיפה שמתחת לכל המראה החיצוני היא "מאוד נחמדה, ומצחיקה וסקסית לאללה - פשוט לא יודעת לבשל". אז בעונה הבאה בישראל?