לא שקט בחדשות 13: ל-mako נודע כי בין המגישה נטעלי שם טוב ומנכ"ל חברת החדשות אור צלקובניק, התקיים בשבוע שעבר ויכוח חריף לפני אחת המהדורות היומיות בערוץ. בעקבות הוויכוח שם טוב אף עזבה את האולפנים רגע לפני שידור.

שם טוב מגישה באופן קבוע את מהדורת "זמן שישי" בחדשות 13, אך החלה להגיש לאחרונה לצד אלמוג בוקר גם את המשבצת של השעות 17:00-19:00 בערוץ. בפגישה שנערכה בין המנכ"ל צלקובניק לשם טוב ולצוות של התוכנית, לפני אחת המהדורות בשבוע שעבר כאמור, החל להתפתח בין השניים דין ודברים בנוגע להמשך הגשת הרצועה. אחרי חילוקי דעות בנוגע להמשך ההגשה של שם טוב את הרצועה, המגישה קמה ועזבה את המקום.

אור צלקובניק, גל"צ, גלי צה"ל (צילום: עדי לם)
אור צלקובניק | צילום: עדי לם

צלקובניק הלך אחרי שם טוב אל מחוץ לאולפנים, ולפי גורמים המעורים בפרטים השניים ניהלו שיח - שבו ככל הנראה הגיעו להסכמות, ושם טוב חזרה להגיש את התוכנית. יש לציין כי השבוע שם טוב לא הגישה לצד בוקר, אם כי לא ידוע בשלב זה אם יש קשר בין המקרים.

שם טוב הצטרפה לחדשות 13 בחודש מאי האחרון, עוד בטרם הגעתו של המנכ"ל אור צלקובניק ביוני. היא החלה להגיש באופן קבוע בערוץ, ובפרט את מהדורת שישי, עם פרוץ המלחמה, וזאת אחרי שהיו חילוקי דעות בינה ובין עורך מהדורת שישי דאז רועי ינובסקי.

כיממה לאחר הפרסום, מחדשות 13 נמסר בתגובה: "לא היו הדברים. שמחים על העניין בעבודה המקצועית של חברת החדשות, אך לא כל יום עבודה הוא דרמה".