הציוץ והתלונה: יומיים לאחר שסגן יו"ר הכנסת ניסים ואטורי פרסם ציוץ נגד חברת חדשות 12, הגישו היום (ה') בחברת החדשות תלונה נגד חבר הכנסת מהליכוד - כפי שהבטיחו לעשות זמן קצר לאחר פרסומו ומחיקתו של הפוסט. העילות לתלונה, שהוגשה על ידי עו"ד דקלה בירן מהמחלקה המשפטית של חדשות 12, הן איומים ופרסום תכני הסתה. 

בציוץ שפרסם בשלישי האחרון, ומאז כאמור כבר נמחק, התייחס ח"כ ואטורי לדיווחים על עדויות של המשוחררים משבי חמאס - ובהן נטען בין היתר כי אנשי ארגון הטרור נוהגים לצפות בטלוויזיה ישראלית. בנוסף, פורסם כי בכיר חמאס יחיא סינוואר נפגש עם חלק מהחטופים בעודם בשבי. "לא התפלאתי כששמעתי שמחבלים במנהרות צופים בערוץ 12", צייץ ואטורי, וספג ביקורת קשה על דבריו בעודו מסרב להתנער מהדברים.

בהודעה של חדשות 12 נמסר כי "ואטורי מעז להשוות בין מחבלים מתועבים שרצחו יותר מ-1,000 ישראלים בדם קר ובאכזריות, לעיתונאים, מפיקים, צלמים ורבים אחרים שמשדרים כבר 52 יום מסביב לשעון ותחת אש כדי להביא את הקולות והתמונות לאזרחי ישראל ולעולם. כל זאת כשרבים מאנשינו נעדרים מהעבודה לטובת שירות מילואים בצו 8. אנחנו מצפים מראש הממשלה - יושב ראש מפלגתו של ואטורי - ויושב ראש הכנסת להתנער מהדברים. בושה".