מינוי חדש בהנהלת חדשות 13: מנכ"ל חדשות 13, אור צלקובניק, ממנה את עו"ד דן שחורי למשנה למנכ"ל וסמנכ"ל פיתוח ואסטרטגיה בחברה. בתפקידיו הקודמים כיהן שחורי בן ה-35 כראש מערכת החדשות בפועל של גלי צה"ל, ערך את "פגוש את העיתונות" ותוכניות שונות בערוץ 12. בעברו, כיהן כמנכ"ל הקונגרס היהודי-אמריקאי ומילא תפקידים בכירים בהייטק בארה"ב.

בשנה האחרונה שימש שחורי, לו תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, יועץ לנשיאת בית המשפט העליון, השופטת אסתר חיות ולממלא מקום הנשיא, השופט עוזי פוגלמן. בעבר שימש יועץ לשני ראשי ממשלה – נפתלי בנט ויאיר לפיד.

"אני שמח על הצטרפותו של דן שחורי לצוות ההנהלה המעולה של חדשות 13", מסר אור צלקובניק, מנכ"ל חדשות 13. "שחורי הוא איש מקצוע יוצא דופן, מוכשר ויצירתי, ואין לי ספק שהרקורד המוכח והיכולות הרב-ממדיות שלו יתרמו רבות לקידום מהלכים משמעותיים עבור חברת החדשות. נמשיך לפעול כולנו בתקופה מורכבת וקשה זו,  כדי להביא לצופינו את החדשות החשובות והמעניינות ביותר, על המסך ובדיגיטל".

"אני שמח להצטרף לחברת החדשות של רשת 13 ולהיות חלק מנבחרת מצוינת של אנשי מקצוע", מסר שחורי. "יחד עם אור, לו אני מודה על ההזדמנות וכל האנשים המעולים בחדשות 13, נוכל להוביל את החברה להישגים רבים ומשמעותיים, תוך עשייה עיתונאית מעניינת ונושכת עבור הצופים בטלוויזיה ובדיגיטל".

כזכור, בחודש יוני אחרון התפטר מנכ"ל חדשות 13, אבירם אלעד. כשבוע לאחר מכן, מצאו בערוץ מנכ"ל חדש לחברת החדשות - אור צלקובניק, ששימש בשנים האחרונות כמנכ"ל של 103fm. תחת ניהולו, רשמה תחנת 103fm עלייה של 2% בהאזנה לנתון שיא של 11.7%. מדובר במינוי הראשון של צלקובניק בהנהלה הבכירה של הערוץ.