נריה קראוס, עורכת התרבות ומגישת תוכניות אקטואליה בחדשות 13, מונתה לשליחת חדשות 13 לארה"ב. קראוס תעבור לניו יורק ותסקר את ארה"ב עבור מהדורות ותוכניות הערוץ.

קראוס משמשת כעיתונאית בחדשות 13, ולפני כן בחדשות 10, יותר מחמש שנים. בין חשיפותיה וסיקוריה הבולטים: תחקיר על התנהלות אביה של עדי ביטי וריאיון בלעדי עם אחת המתלוננות, הריאיון הבלעדי עם שלמה גרוניך לאחר הסערה סביבו וסיקור קהילת הלהט"ב בערוץ. בימים אלה היא משלימה את לימודי התואר שלה במסגרת התוכנית הבין תחומית למצטיינים על שם עדי לאוטמן באוניברסיטת תל אביב, ונערכת לקראת יציאתה לשליחות חדשות 13 בארה"ב.

לאחרונה עלה שמה של קראוס לכותרות בעקבות שתי תקריות שאירעו במסגרת עבודתה העיתונאית. בתחילת החודש, קראוס נהדפה על ידי השחקן משה איבגי בפרמיירה של הסרט "בתולים". הייתה זו אחת מהופעותיו הראשונות של איבגי באירוע פומבי מאז ששוחרר ממאסר, אותו ריצה בגין הרשעתו במעשים מגונים ובהטרדה מינית. כשנשאל בנושא על ידי קראוס, איבגי הדף אותה ואת המצלמה וקראוס טענה כי הוא גרם לחבלה בידה. בתגובה, עורכת דינו של איבגי שלחה לקראוס מכתב המתריע בפניה כי יינקטו נגדה הליכים משפטיים.

תקרית נוספת אירעה בחודש שעבר, כשקראוס ראיינה את אשת ראש הממשלה ליהיא לפיד, והאחרונה הפסיקה את הריאיון בגלל שאלה על עברו הצבאי של בעלה. בשיחה עם mako סיפרה קראוס: "רצו שנעשה את הריאיון מחדש בשידור חי, שזה משהו שכמובן שלא הסכמנו לו. מבחינתנו, היה ברור לנו שהדבר הראוי הוא לשדר את הריאיון הזה כמו שהוא, כפי שהיה באמת. אני כעיתונאית לא מייפה את המציאות ולא הופכת את המציאות למכוערת יותר. אני צריכה להביא את הדברים כהוויתם, וזאת הייתה המשימה שלי. לכן, אפילו לא שקלנו לרגע את האופציה של לעשות ריאיון בשידור חי".