מ"ידיעות אחרונות" למתחרים: עיתון "ישראל היום" הודיע היום (ג') על הצטרפותו של הכתב איתי אילנאי לצוות הכתבים של מוספיו. אילנאי יהיה חלק מצוות מוספי סוף השבוע ויתפקד ככתב תחקירים בדגש על נושאי ביטחון ומודיעין, זאת אחרי שמילא תפקיד דומה במוספי סוף השבוע של "ידיעות אחרונות". 

אילנאי החל את דרכו העיתונאית ב-2007 ככתב מגזין ועורך ב"זמן תל אביב" ו"ידיעות תל אביב", והחל משנת 2016 שימש ככתב מגזין ותחקירים ב"ידיעות אחרונות", תחילה במוסף "24 שעות" ובהמשך במוספי סוף השבוע "7 ימים" ו"המוסף לשבת". בין היתר חשף את פרשת הטיוח של נסיבות אסון צור הראשון, את הרפורמה הארגונית שביצע דדי ברנע עם כניסתו לתפקיד ראש המוסד, את תופעת "ההמלצות" בגיוס מלש"בים למערך המ"מ של אגף המודיעין בצה"ל - והיה העיתונאי הראשון שפרסם תחקיר מקיף על מחדל 7 באוקטובר. בנוסף פרסם את הספר "669 - סיפורה של יחידה מיוחדת".

"אני שמח ונרגש להצטרף לצוות מוספי סוף השבוע המצוין של 'ישראל היום', שם אמשיך לפרסם תחקירים וכתבות מעמיקות על הנושאים החשובים ביותר שעל סדר היום הציבורי", מסר אילנאי. עמר לחמנוביץ, העורך הראשי של "ישראל היום", אמר כי "איתי הוא מבכירי כתבי התחקירים בישראל והצטרפותו מהווה חיזוק משמעותי נוסף למוספי העיתון ולדסק התחקירים שלנו. אין לי ספק כי יחד עם שאר הצוות, נמשיך ונעניק לקוראים שלנו את המוספים הטובים בישראל מדי שבוע".