שוב ויכוח סוער בחדשות 13: אחרי עימות בין בין מגישת חדשות 13 נטעלי שם טוב למנכ"ל חברת החדשות אור צלקובניק לפני כשבוע, שהגיע עד לכדי עזיבה של שם טוב את האולפן, ביום שישי האחרון אירע עימות נוסף בין השניים. הפעם זה קרה במסגרת הגשת מהדורת "זמן שישי" ביום שישי האחרון, וכלל התערבות חריגה של צלקובניק במונולוג של שם טוב.

ל-mako נודע כי לרגל יום האישה כתבה שם טוב טור מיוחד למהדורה בשישי, שבו ייחלה, בין היתר, שתהיה בישראל גם מנכ"לית אישה לחברת חדשות. אלא שצלקובניק אסר על שם טוב לשדר את המשפט המדובר, ואילו היא, כך לפי גורמים בחברת החדשות, נענתה להתערבות החריגה והלא מקובלת והסירה את ההתייחסות מהטקסט.

אור צלקובניק, גל"צ, גלי צה"ל (צילום: עדי לם)
מנכ"ל חדשות 13 אור צלקובניק | צילום: עדי לם

מחדשות 13 נמסר בתגובה: "אנחנו מבינים שיש עניין בחדשות 13 וכי יש מי שמתרגש מהעשייה הפורייה ומעוניין לייצר דרמות. את הסיפורים האמיתיים ניתן לראות על המסך, היתר רכילות זולה".

הוויכוח החריף בין שם טוב וצלקובניק שקדם לתקרית בשישי, כפי שפורסם ב-mako, התקיים לפני אחת המהדורות היומיות בערוץ. בעקבות הוויכוח שם טוב עזבה את האולפנים רגע לפני שידור. כיממה לאחר התקרית נמסר בתגובה מחדשות 13 כי "לא כל יום עבודה הוא דרמה".

שם טוב הצטרפה לחדשות 13 בחודש מאי האחרון, עוד בטרם הגעתו של המנכ"ל אור צלקובניק ביוני. היא החלה להגיש באופן קבוע בערוץ, ובפרט את מהדורת שישי, עם פרוץ המלחמה, וזאת אחרי שהיו חילוקי דעות בינה ובין עורך מהדורת שישי דאז, רועי ינובסקי.