פרסום ראשון: החיילת שהתלוננה נגד קצין גלי צה"ל משכה את התלונה. ל-mako נודע כי החיילת החליטה לאחרונה לבטל את התלונה על מעשים מגונים שהגישה נגד קצין בכיר בתחנה הצבאית. גורמים המעורים בפרטים אמרו ל-mako כי למרות משיכת התלונה, ממלא מקום מפקד התחנה דני זקן פועל בעניין מול הגורמים הצבאיים הרלוונטיים. הקצין, לפי גורמים בתחנה, הגיע אליה אתמול (ד') למספר שעות ועזב, והיום כלל לא הגיע בעקבות איסור של זקן. הוא לא נעצר או הושעה.

בסוף השבוע האחרון נודע על חקירתו של הקצין בחשד לתקיפה מינית, וכי צפויה הייתה להיבחן השעייתו מהתפקיד. בהודעה של ששיגר זקן לחיילים ולעובדים כתב מ"מ מפקד התחנה: "בצהריים פורסם אודות עיכוב לחקירה של קצין בתחנה בחשד למעשים מגונים בחיילת. מטבע הדברים בסוגיה רגישה שכזו, החקירה והאירועים מסביב נוהלו עד כה מאחורי הקלעים, ומוטב גם כעת שלא יופצו שמועות לא מבוססות או השערות. אני וסגל התחנה הרלוונטי מסייעים למצ"ח בחקירה. החיילת מקבלת מהרגע הראשון את מלוא התמיכה והליווי. ועם זה חובה להדגיש, לכל אדם ובכלל זה לקצין, עומדת חזקת החפות עד להכרעה בנושא.

"אני מבקש להזכיר את האמירה הברורה שלי בסוגיה בעת שיחות היוהל"מ, ובשיחות האישיות: מי שיחרוג, יטריד, ינהג באופן לא הולם וכו', יטופל במלוא החומרה ומעבר לכך. כתמיד זמין לכן ולכם לשמוע ולדבר וכך גם ספיר קצינת המשא"נ האחראית על הסוגיה בתחנה, דני". 

מדובר צה"ל נמסר: "החקירה נגד החשוד נמשכת. מטבע הדברים, לא ניתן לפרט על אודות חקירה מתנהלת".