בסוף השבוע התפרסמה בעיתון "הארץ" ביקורת של מבקר המסעדות של העיתון, שגיא כהן, על "בראסרי 22". בפתיחת הביקורת, שהתפרסמה בעיתון ובאתר, כתב המבקר: "'בראסרי 22' החדשה היא המסעדה הראשונה שהייתי בה, מאז טבח נתניהו הראשון" - מה שעורר את זעמם של לא מעט גולשים בשל התבטאות פוליטית מתריסה.

"שגיא כהן לא מבין באוכל או בכדורגל, 2 מלאכות בהן לביביסטים יש שוויון הזדמנויות, והוא מתפרנס מכתיבה עליהן. כשכהן כותב על ביבי, הוא כותב גם על בגין: הוא לא מוכן לקבל את ההחלטה של הבבונים שמכינים לו אוכל ומשחקים לפניו כדורגל. כששגיא כהן כותב על ביבי, הוא מתכוון: הטבח של מיליון בוחריו", צייץ גולש אחד בטוויטר.

הביקורת על "בראסרי 22" (צילום: צילום מסך, הארץ)
צילום: צילום מסך, הארץ

"מבקר האוכל חינם במסעדות שגיא כהן. שבקושי מבינים מה הוא אומר כפרשן כדורגל. לדעתי אם הוא באמת התכוון שנתניהו אשם בטבח, אז שווה לבדוק להגיש נגדו ונגד העיתון תביעה על הסתה, דיבה ולשון הרע", צייץ גולש אחר.

זו לא פעם ראשונה שביקורת מסעדה של שגיא כהן מעוררת סערה. במאי 2022 ואחרי ביקורת רעה על מסעדת "אהן תאי", תקף שף המסעדה, מידד סטבינסקי, את המבקר. "אני משתף כאן ביקורת של שגיא כהן על המסעדה שלי. זו שאני עמל בה בחודשים האחרונים. זאת שהשקעתי בה את מיטב כספי, זמני, ועמלי. אני פונה באופן אישי, לכל מבקריי המסעדות, לכל הטרחנים ולכל מי שרוצה להכתיב לאנשים אחרים איך לחיות. אני פתחתי את המסעדה שלי על מנת להגיש אוכל, לא בשביל לרצות אתכם. לא בשביל שהתחת שלכם יישב בנוח על הכיסא. לא בשביל שתוכלו או תרצו לכתוב. אתם לא רצויים כאן. אתם לא רצויים אצלי. לא הוזמנתם למסיבה. אני מגיש אוכל תאי. כמו שאני מכיר אותו בתאילנד".